Надбавка бібліотекарям

Відповісти
Olena_Olena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 29 травня 2014, 11:20

Повідомлення Olena_Olena »

З вересня бібліотекарю скасовано надбавку 50%, згідно розпорядження про зміни умов оплати праці. В жовтні вона планує піти в учбову відпустку. Який розрахунковий період тепер у неї буде. Я вважаю, що середню з/п треба брати тільки з вересня (так як відбулися зміни умов оплати праці, тобото сама структура). Підскажіть, будь-ласка, так це чи ні?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Olena_Olena писав:З вересня бібліотекарю скасовано надбавку 50%, згідно розпорядження про зміни умов оплати праці. В жовтні вона планує піти в учбову відпустку. Який розрахунковий період тепер у неї буде. Я вважаю, що середню з/п треба брати тільки з вересня (так як відбулися зміни умов оплати праці, тобото сама структура). Підскажіть, будь-ласка, так це чи ні?
Щодо зміни структури заробітної плати у бібліотекарів, то не варто поспішати з висновками, адже Постанова КМУ № 89 не скасовує саму надбавку за особливі умови роботи, а лише встановлює її у граничному розмірі в масштабі України. Якщо в окремій установі надбавка зовсім знята, то це не означає зміну струртури зарплати, яка і спричиняє зміни в нарахуванні відпусткових .
До розрахунку відпусткових бібліотекаря нема підстав застосовувати Порядок № 100 п.2 абз.7 . Це стосується працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

прежде всего подчеркну, что надбавка библиотекарям не была упразднена. Они как и прежде могут получать такую надбавку, только не в фиксированном размере - 50 %, а в пределах этой величины.
расчетный период для оплаты учебных отпускных будет обычный - 12 месяцев перед уходом в отпуск.
абзацы 7 и 8 п. 2 Порядка № 100 касаются только "працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування"

Olena_Olena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 29 травня 2014, 11:20

Повідомлення Olena_Olena »

Спасибо огромное !!!

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”