Оплата праці педагогічним працівникам та іншим на час введення карантину

Відповісти
Аватар користувача
Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

У закладі введено карантин (12.03.20 - 03.04.20), вихованці (діти з інвалідністю) заклад не відвідують.
1. Оплата праці педагогічним працівникам, сестрі медичній з масажу, фахівцю з фізичної реабілітації - фактично виходять на роботу та виконують методичну та іншу організаційну роботу.
2. Оплата праці педагогічним працівникам, сестрі медичній з масажу, фахівцю з фізичної реабілітації - не виходять на роботу, фактично оформлено простій.
2.1. Чи проводиться відразу оплата періоду з 12.04.по 03.04?
2.2. Продовження карантину, чи потрібен новий розрахунок, у випадку середньомісячного розрахунку за 2 місяці (п.2 розділу ІІ Постанови 100 від 08.02.95)?
2.3. Відображення у Звіті ЄСВ (по місяцях, код)?

Іннуля
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 листопада 2018, 11:26
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Іннуля »

Щось всі мовчать, а скоро аванс!!!!! Поділіться, будь ласка!!!!! Працівники освіти та культури вдома, як оплачуєте дні простою??????? Що в табелі?????

Оксана Белокопытова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 січня 2017, 15:01
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оксана Белокопытова »

Педагогам я плачу по тарификации,они работают удаленно или приходят выполнять методическую работу,а вот с тех.персоналом пока не ясно. Может кто-то знает,как платить гардеробщику ,уборщице и т.д.?

Аватар користувача
maksim4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 01 червня 2011, 11:42
Регіон: Запорожская область
Звідки: Запорожье

Повідомлення maksim4ik »

Як оплачувати простой 2/3 окладу, якщо робітник працює на пів-ставки

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

maksim4ik писав:Як оплачувати простой 2/3 окладу, якщо робітник працює на пів-ставки
Простій оплачується за час постою. За основу розрахунку береться 2/3 окладу.
2/3 окладу / час по плану * час простою (Наприклад, якщо сумісник в простої весь робочий час:  2/3окладу / 160 * 80 )

INNA38
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 серпня 2016, 08:17
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення INNA38 »

Вихователі  дошкільного закладу в квітні 2020р. переведені на 2/3 тарифної ставки. Як бути з вислугою?

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”