виплата компенсації зарплати мобілізованим працівникам

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

Як здійснюватиметься виплата компенсацій середньої зарплати мобілізованим працівникам за 2014-2015 роки. Порядок затверджений, але ніде не зутрічається .

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

дійсно, порядок ще не оприлюднено
отже, треба зачекати

Аватар користувача
Natata
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 травня 2013, 10:36
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Natata »

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 березня 2015 р. № 105

Про затвердження Порядку виплати компенсації
підприємствам, установам, організаціям у межах середнього
заробітку працівників, призваних на військову службу
за призовом під час мобілізації, на особливий період

termv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 серпня 2014, 15:47
Регіон: Київ
Звідки: Київ

Повідомлення termv »

Тепер виходить, що за попередній період, за який компенсують витрати на сер. з/п мобілізованих, потрібно буде провести перерахунки по ПДФО, військовому збору та ЄСВ як в частині нарахувань так і утримань. Отже, виникне переплата по всім цим податкам, а ще потрібно буде провести коригування у звіті з ЄСВ за компенсовані періоди. І як на таке коригування (переплату), цікаво, подивиться податкова? Ніхто ще не зустічав, часом, якихось роз"яснень з цього приводу? Та як правильно провести коригування звіту з ЄСВ?

Аватар користувача
Kolya911
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 04 грудня 2014, 21:46

Повідомлення Kolya911 »

termv писав:Тепер виходить, що за попередній період, за який компенсують витрати на сер. з/п мобілізованих, потрібно буде провести перерахунки по ПДФО, військовому збору та ЄСВ як в частині нарахувань так і утримань. Отже, виникне переплата по всім цим податкам, а ще потрібно буде провести коригування у звіті з ЄСВ за компенсовані періоди. І як на таке коригування (переплату), цікаво, подивиться податкова? Ніхто ще не зустічав, часом, якихось роз"яснень з цього приводу? Та як правильно провести коригування звіту з ЄСВ?
Поддерживаю вопрос. Если я корректирую налоги за март 2015 года, то как отражать в отчете по ЕСВ и 1ДФ, по которым граничный срок подачи еще не наступил, как было на 1 апреля, или уже отткоректированные суммы?

termv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 серпня 2014, 15:47
Регіон: Київ
Звідки: Київ

Повідомлення termv »

Kolya911 писав: Поддерживаю вопрос. Если я корректирую налоги за март 2015 года, то как отражать в отчете по ЕСВ и 1ДФ, по которым граничный срок подачи еще не наступил, как было на 1 апреля, или уже отткоректированные суммы?
Я знайшла "геніальне" роз"яснення ДФУ "Щодо оподаткування компенсаційних виплат" від 02.04.2015р., дик у ньому кажуть, що (цитата) "Оскільки Порядок № 105 набув чинності з 17.03.2015, то в цілях звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором компенсаційних виплат з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, та не нарахування і не утримання єдиного внеску на такі компенсаційні виплати, вказаний Порядок підприємствами, установами, організаціями застосовується починаючи з березня місяця. ". Виходить, що коригування податків за січень і лютий 2015р. проводити не треба, :shock: (що абсолютно нелогічно), а сер. зар.моб. прац. за березень уже потрібно було не обкладати. На момент надання цього роз"яснення моє підприємство вже виплатило людям з/п за березень, і я нарахувала всі податки мобілізованим працівникам у загальному порядку. Тепер от думаю, що потрібно зробити перерахунок нарахувань і утримань з мобілізованих за березень, і у звіті з ЄСВ, вже показати ці виплати без обкладання податками, а людям утримані суми податків повернути. І в 1ДФ за перший квартал 2015р. теж, з ознакою 101, покажу загальну суму нарахованого доходу за січень-березень, а ПДФО та військовий збір виходить буде лише за січень-лютий. Якось так. Залишається відкритим питання про компенсування роботодавцям сум нарахованого ЄСВ на сер.з/п мобілізованих за січень-лютий. Але маю підозру, що коли підприємствам нарешті фактично почнуть надходити суми компенсацій на рахунки, та наша ДФСУ із посиланням на ст. 165 ПКУ та Закон "Про збір ЄСВ.." таки надасть роз"яснення про перерахунок по податкам і за ці два місяці. А отже і доведеться робити коригування по звітності. Це щоб не нудно було бухгалтерам :)

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

Ось причитала ще таке : у разі проведення коригувань у бік зменшення сум утриманого із зарплати мобіл.працівників ПДФО та повернення цих сум працівникам при поданні уточнюючих податкових розрахунків за Ф -1ДФ за минулі періоди установі доведеться сплатити штраф 510 грн на підставі п.119.2 ПК. Так як помилка призведе до зменшення податкових зобов"язань платника податку.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 129 разів

Повідомлення Olga_K »

у нас аналогічна ситуація-за 03.2015 нарахували середню з/пл мобілізованим із місцевого бюджету і нараховано, і утримано все. за 04.2015 нанахували як із держбюджету (тобто без нарахувань та утримань), але виплатили ж за рахунок тих коштів, що маємо (місцевого бюджету). по мобілізованим подали належно оформлені документи за січень-березень 2015 ( за кожен місяць окремо). якщо буде надходження коштів ДБ-то проведемо відповідні коригування по МБ в тому місяці, в якому надійдуть кошти і відповідно відобразимо в звітах того періоду як перерахунки, а не уточнення чи коригування данних попередніх звітів. за 04.2015 і в подальшому будемо подавати по мобілізованим дані і виплачувати із МБ з подальшим відшкодуванням вісх затрат із ДБ. хочеться як можна менше- щоб закінчилось би вже все це та настав би мир у нашому спільному домі.

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

tatyana19 писав:Ось причитала ще таке : у разі проведення коригувань у бік зменшення сум утриманого із зарплати мобіл.працівників ПДФО та повернення цих сум працівникам при поданні уточнюючих податкових розрахунків за Ф -1ДФ за минулі періоди установі доведеться сплатити штраф 510 грн на підставі п.119.2 ПК. Так як помилка призведе до зменшення податкових зобов"язань платника податку.

В налоговом кодексе есть статья, которая предусматривает, что плательщик налога освобождается от ответственности если действовал в соответствии разъяснениями, которые потом были изменены. А налоговая как раз и «колебалась»… то не облагать, то - облагать. А теперь, и правда, полнейший бред… Порядок вступил в действие… на какой период он распространяется написать «забыли», а в Кодексе нет привязки к дате вступления Порядка… а имеет значение факт возмещения из бюджета! А если возмещение за январь-февраль поступит, то основания для действия статьи о льготе соблюдены!
А вот как дальше быть… апрель и далее… Платить за счет организации и облагать, а при возмещении пересчитывать или начислять и не облагать, а выплачивать при поступлении возмещения (и работник из зоны АТО будет останется без зарплаты!), а это нарушение трудового законодательства!
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ЛИСТ, від 24.04.2015 р. № 8720/6/99-99-17-03-03-15 Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/viplati-p ... izovanimi/

И в итоге не поняла… делать та что?

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

У меня возникла ОЧЕНЬ спорная ситуация с мобилизованным работником. За мобилизованным работником в 2015 году сохранялся средний заработок, который рассчитан в 2014. В связи с действием в январе – марте 2015 года ограничения на максимальную зарплату 7 мин. з/пл. (10 мин. з/пл.) необходимо ли было применять такое ограничение к средней зарплате мобилизованного (ведь такая выплата не обозначена в исключениях)? А теперь ситуация усложнилась. Работник демобилизовался, отработал один день в марте с ограничение зарплаты 10 мин.з/пл. и ушел в отпуск, а затем в конце апреля опять был мобилизован. Получается, что для всех п. 10 об ограничениях перестал действовать, а для мобилизованного работника - нет, так как средняя зарплата для него будет рассчитана исходя из одного рабочего дня марта с учетом ограничения?

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

Goldfish писав:У меня возникла ОЧЕНЬ спорная ситуация с мобилизованным работником. За мобилизованным работником в 2015 году сохранялся средний заработок, который рассчитан в 2014. В связи с действием в январе – марте 2015 года ограничения на максимальную зарплату 7 мин. з/пл. (10 мин. з/пл.) необходимо ли было применять такое ограничение к средней зарплате мобилизованного (ведь такая выплата не обозначена в исключениях)? А теперь ситуация усложнилась. Работник демобилизовался, отработал один день в марте с ограничение зарплаты 10 мин.з/пл. и ушел в отпуск, а затем в конце апреля опять был мобилизован. Получается, что для всех п. 10 об ограничениях перестал действовать, а для мобилизованного работника - нет, так как средняя зарплата для него будет рассчитана исходя из одного рабочего дня марта с учетом ограничения?
Доброго дня, для середньої зп мобілізованих не має виключень, однак є такий нюанс "Обмеження не стосується грошового забезпечення (зарплати) військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які беруть участь в АТО"

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

Вчера и сегодня общалась с работниками Минсоцполитики. Печалька… Толком пояснений дать не могут. В одном отделе, который курирует ограничения, сказали, что средняя зарплата не подлежит сравнению, в другом отделе, который курирует порядок 100 - подлежит…. А если вопрос расчета средней в апреле с учетом ограничения марта, то вообще «засада». Встретится два отдела и обсудить вопросы не могут… И это в случае, когда вопрос их профильный! А расчет делается для работника, который находится в таком месте… и времени упорядочить расчеты может и не остаться…

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

Алексей_ІТ писав:
Goldfish писав:У меня возникла ОЧЕНЬ спорная ситуация с мобилизованным работником. За мобилизованным работником в 2015 году сохранялся средний заработок, который рассчитан в 2014. В связи с действием в январе – марте 2015 года ограничения на максимальную зарплату 7 мин. з/пл. (10 мин. з/пл.) необходимо ли было применять такое ограничение к средней зарплате мобилизованного (ведь такая выплата не обозначена в исключениях)? А теперь ситуация усложнилась. Работник демобилизовался, отработал один день в марте с ограничение зарплаты 10 мин.з/пл. и ушел в отпуск, а затем в конце апреля опять был мобилизован. Получается, что для всех п. 10 об ограничениях перестал действовать, а для мобилизованного работника - нет, так как средняя зарплата для него будет рассчитана исходя из одного рабочего дня марта с учетом ограничения?
Доброго дня, для середньої зп мобілізованих не має виключень, однак є такий нюанс "Обмеження не стосується грошового забезпечення (зарплати) військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які беруть участь в АТО"
Я думаю, что это не наш случай.

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

Отримали компенсаційні кошти за січень-березень 2015 р. Зробили відновлення касових видатків. Чи можемо користуватися цими коштами ???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 9243
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 1266 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну конечно!

Laguna1978
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 жовтня 2012, 21:31
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення Laguna1978 »

Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію відображення проводок:
801 661 100 нарахували компенсацію
661 321 100 заплатили компенсацію
321 801 відновили компенсацію?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Olga_K писав:у нас аналогічна ситуація-за 03.2015 нарахували середню з/пл мобілізованим із місцевого бюджету і нараховано, і утримано все. за 04.2015 нанахували як із держбюджету (тобто без нарахувань та утримань), але виплатили ж за рахунок тих коштів, що маємо (місцевого бюджету). по мобілізованим подали належно оформлені документи за січень-березень 2015 ( за кожен місяць окремо). якщо буде надходження коштів ДБ-то проведемо відповідні коригування по МБ в тому місяці, в якому надійдуть кошти і відповідно відобразимо в звітах того періоду як перерахунки, а не уточнення чи коригування данних попередніх звітів. за 04.2015 і в подальшому будемо подавати по мобілізованим дані і виплачувати із МБ з подальшим відшкодуванням вісх затрат із ДБ. хочеться як можна менше- щоб закінчилось би вже все це та настав би мир у нашому спільному домі.
добрий день,а як же з 1-дф за перший квартал? ви ж утримали та нарахували всі податки по мобілізованим,то як обійти штраф за 1кв.?тут з 6 додатком ми можемо зробити коригування в місяці надходження коштів із держ.бюджету, а в 1-дф-сумніваюсь, і ,як завжди, бухгалтер буде нести мат. відповідальність за проріхи в законодавстві!!! Чи може є якийсь вихід?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Laguna1978 писав:Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію відображення проводок:
801 661 100 нарахували компенсацію
661 321 100 заплатили компенсацію
321 801 відновили компенсацію?
В журналі розяснення що заборгованість органу соц захисту показують
Дт 674 Кт801
Отримана компенсація
Дт 321 Кт674

Laguna1978
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 жовтня 2012, 21:31
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення Laguna1978 »

можна дізнатись, щоза журнал? Якщо ми в квітні нарахували компенсацію і в квітні заплатили із своїх грошей, тоді ми маємо показати дт заборгованість в 7 формі, так? я правильно розумію?

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Позашкілля писав:
Laguna1978 писав:Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію відображення проводок:
801 661 100 нарахували компенсацію
661 321 100 заплатили компенсацію
321 801 відновили компенсацію?
В журналі розяснення що заборгованість органу соц захисту показують
Дт 674 Кт801
Отримана компенсація
Дт 321 Кт674
Добрый день, вопрос : по приходу компенсации понятно м/о№ 2 , а в каком Вы отражаете движение по 674 , в м/о №6 ?

Оксана7278
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Оксана7278 »

Підскажіть будь-ласка щодо цих проводок, дуже актуальне питання!!!!!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 129 разів

Повідомлення Olga_K »

Luda_66 писав:а як же з 1-дф за перший квартал? ви ж утримали та нарахували всі податки по мобілізованим,то як обійти штраф за 1кв.?тут з 6 додатком ми можемо зробити коригування в місяці надходження коштів із держ.бюджету, а в 1-дф-сумніваюсь, і ,як завжди, бухгалтер буде нести мат. відповідальність за проріхи в законодавстві!!! Чи може є якийсь вихід?
Приклад. Найманому працівнику, призваному на військову службу за призовом під час мобілізації, підприємством нараховано середньомісячний дохід за I квартал 2015 р. у сумі 12 000 грн., з них відраховано податку на доходи фізичних осіб 1735,20 грн. та військового збору — 180 грн.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за І квартал 2015 р.:
• у розділі I нарахування, виплата доходів (графи 3а, 3) та нарахування, перерахування податку на доходи фізичних осіб (графи 4а, 4) було відображено за ознакою доходів «101»;
• у розділі II зазначено суму нарахованого та перерахованого військового збору в сумі 180 грн.
Органами соціального захисту у ІІ кварталі проведено повернення коштів підприємству з державного бюджету на виплати компенсації у межах середнього заробітку працівника за І та ІІ квартали 2015 р.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ІІ квартал 2015 р.:
у розділі І відображаються сума нарахування та виплата компенсації: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. за ознакою «128», без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за І квартал 2015 р. При цьому необхідно провести сторно за ознакою «101» щодо сум, відображених у звітності за І квартал 2015 р., та проставити їх у звітності за ІІ квартал 2015 р. зі знаком мінус щодо сум нарахованого та виплаченого доходу: графа 3а — -12 000 грн., графа 3 — -12 000 грн., та нарахованого, перерахованого податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — -1735,20 грн., графа 4 — -1735,20 грн.; додати ознаку «128»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн., без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р.;
у розділі II у рядку «військовий збір»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р., графи 4а та 4 зазначаються зі знаком мінус — -180 грн. — повернення за І квартал 2015 р.
Сергій Наумов,заступник директора Департаменту — начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Olga_K писав:
Luda_66 писав:а як же з 1-дф за перший квартал? ви ж утримали та нарахували всі податки по мобілізованим,то як обійти штраф за 1кв.?тут з 6 додатком ми можемо зробити коригування в місяці надходження коштів із держ.бюджету, а в 1-дф-сумніваюсь, і ,як завжди, бухгалтер буде нести мат. відповідальність за проріхи в законодавстві!!! Чи може є якийсь вихід?
Приклад. Найманому працівнику, призваному на військову службу за призовом під час мобілізації, підприємством нараховано середньомісячний дохід за I квартал 2015 р. у сумі 12 000 грн., з них відраховано податку на доходи фізичних осіб 1735,20 грн. та військового збору — 180 грн.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за І квартал 2015 р.:
• у розділі I нарахування, виплата доходів (графи 3а, 3) та нарахування, перерахування податку на доходи фізичних осіб (графи 4а, 4) було відображено за ознакою доходів «101»;
• у розділі II зазначено суму нарахованого та перерахованого військового збору в сумі 180 грн.
Органами соціального захисту у ІІ кварталі проведено повернення коштів підприємству з державного бюджету на виплати компенсації у межах середнього заробітку працівника за І та ІІ квартали 2015 р.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ІІ квартал 2015 р.:
у розділі І відображаються сума нарахування та виплата компенсації: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. за ознакою «128», без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за І квартал 2015 р. При цьому необхідно провести сторно за ознакою «101» щодо сум, відображених у звітності за І квартал 2015 р., та проставити їх у звітності за ІІ квартал 2015 р. зі знаком мінус щодо сум нарахованого та виплаченого доходу: графа 3а — -12 000 грн., графа 3 — -12 000 грн., та нарахованого, перерахованого податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — -1735,20 грн., графа 4 — -1735,20 грн.; додати ознаку «128»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн., без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р.;
у розділі II у рядку «військовий збір»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р., графи 4а та 4 зазначаються зі знаком мінус — -180 грн. — повернення за І квартал 2015 р.
Сергій Наумов,заступник директора Департаменту — начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України
Дуже дякую за відповідь :) ;) А тепер хочу ще спитати, я бачила лист у журналі "Бюджетна бухгалтерія", де Державна фіскальна служба має дуже цікаву позицію по поводу компенсації-вони пишуть,що якщо організація спочатку платить гроші своїми коштами, а потім отримує компенсацію, то податки необхідно сплачувати в повному обсязі-як ви до цього відноситесь?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 129 разів

Повідомлення Olga_K »

якщо нараховували за рахунок ФОП-то всі податки були наші. але ж при відшкодуванні коштів робимо перерахунок, а значить, і податки перераховуємо. ми нараховували так за 01-03 місяці. за 04 вже окремо без податків, але за кошти місцевого біджету. у травні нам відшкодували всі суми за 3 місяці-було зроблено перерахунок, в кінці травня перерахували і за 04-там просто відшкодування коштів з рахунку на основний наш рахунок. відповідні перерахунки відображаємо у звітах ЄСВ та у 1ДФ будемо як у прикладі(це приклад С.Наумова-заст.директора Департаменту-начальника Управління адміністрування доходів ДФСУ).

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

Оксана7278 писав:Підскажіть будь-ласка щодо цих проводок, дуже актуальне питання!!!!!
Я робила так : 801-661-нараховано серюзаробіток,661-321- перераховано сер. заробіток,642-801- віднесено на розрахунки факт. видатки на з/ту,що підлягає компенсації,321-642- отримано компенсацію, 701-321- відновлення касових видатків.

Laguna1978
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 жовтня 2012, 21:31
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення Laguna1978 »

Як ви показуєте ДТ по зарплаті? в 7 формі?чи коригуєте 801 на нступний місяць?

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

Laguna1978 писав:Як ви показуєте ДТ по зарплаті? в 7 формі?чи коригуєте 801 на нступний місяць?
Показувала в І кварталі у додатку 18 рядок 131 Виплати не передбачені кошторисними призначеннями КЕКВ 2111 та КЕКВ 2120 ( за 2014 рік) на початок року і за І квартал.

ПДЮТ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 24 березня 2014, 16:50

Повідомлення ПДЮТ »

Приклад. Найманому працівнику, призваному на військову службу за призовом під час мобілізації, підприємством нараховано середньомісячний дохід за I квартал 2015 р. у сумі 12 000 грн., з них відраховано податку на доходи фізичних осіб 1735,20 грн. та військового збору — 180 грн.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за І квартал 2015 р.:
• у розділі I нарахування, виплата доходів (графи 3а, 3) та нарахування, перерахування податку на доходи фізичних осіб (графи 4а, 4) було відображено за ознакою доходів «101»;
• у розділі II зазначено суму нарахованого та перерахованого військового збору в сумі 180 грн.
Органами соціального захисту у ІІ кварталі проведено повернення коштів підприємству з державного бюджету на виплати компенсації у межах середнього заробітку працівника за І та ІІ квартали 2015 р.
У податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ІІ квартал 2015 р.:
у розділі І відображаються сума нарахування та виплата компенсації: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. за ознакою «128», без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за І квартал 2015 р. При цьому необхідно провести сторно за ознакою «101» щодо сум, відображених у звітності за І квартал 2015 р., та проставити їх у звітності за ІІ квартал 2015 р. зі знаком мінус щодо сум нарахованого та виплаченого доходу: графа 3а — -12 000 грн., графа 3 — -12 000 грн., та нарахованого, перерахованого податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — -1735,20 грн., графа 4 — -1735,20 грн.; додати ознаку «128»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн., без нарахування та утримання податку на доходи фізичних осіб: графа 4а — 0 грн., графа 4 — 0 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р.;
у розділі II у рядку «військовий збір»: графа 3а — 12 000 грн., графа 3 — 12 000 грн. — виплати за ІІ квартал 2015 р., графи 4а та 4 зазначаються зі знаком мінус — -180 грн. — повернення за І квартал 2015 р.
Сергій Наумов,заступник директора Департаменту — начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України
Підкажіть де оприлюднено цю відповідь заступника директора департаменту?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

ПДЮТ писав:
Приклад. Найманому працівнику, призваному на військову службу за призовом під час мобілізації, підприємством нараховано середньомісячний дохід за I квартал 2015 р. у сумі 12 000 грн., з них відраховано податку на доходи фізичних осіб 1735,20 грн. та військового збору — 180 грн..........................
.......................
Сергій Наумов,заступник директора Департаменту — начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України
Підкажіть де оприлюднено цю відповідь заступника директора департаменту?
Добрий день,мені також цікаво дізнатись де це надруковано!!! :?:

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

tatyana19 писав:
Оксана7278 писав:Підскажіть будь-ласка щодо цих проводок, дуже актуальне питання!!!!!
Я робила так : 801-661-нараховано серюзаробіток,661-321- перераховано сер. заробіток,642-801- віднесено на розрахунки факт. видатки на з/ту,що підлягає компенсації,321-642- отримано компенсацію, 701-321- відновлення касових видатків.
Доброго дня касові Ви відновили а фактичі витрати відновлювали якою проводкою?

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”