Надбавка за складність + доплата за розширення

buh_kr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 17:44

Повідомлення buh_kr »

Будь ласка, підкажість чи законно нараховувати доплату за розширення зони обслуговування верстальникам (2 особи) в розмірі 50% кожному від окладу за вакантною посадою верстальника, якщо штатним розписом передбачено 3 штатні одиниці (третя звільнилась), при цьому обом верстальникам вже встановлена надбавка за складність та напруженість в роботі 30% від окладу?

Сподіваюсь на відповідь. Дякую.

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Доброго дня!
Відповідно до п.п. 2 п. 3 Постанови № 1298 працівникам бюджетної сфери, на яких поширюється дія цієї постанови, можуть установлюватися надбавки у розмірі до 50 % посадового окладу (ставок заробітної плати, тарифної ставки): за високі досягнення у праці; за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання); за складність і напруженість у роботі. Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника не повинен перевищувати 50 % посадового окладу.
З огляду на викладене, працівнику можуть бути встановлені всі ці надбавки, проте їх сумарний розмір не повинен перевищувати 50 % посадового окладу.
Встановлення доплати за розширену зону обслуговування не залежить від встановлення вищевказаних надбавок. Розмір доплати визначається економією фонду зарплати за вакантною посадою. Така доплата може бути встановлена двом працівникам.
При цьому зверніть увагу: доплата встановлюється до посадового окладу працівників за основною посадою.

buh_kr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 17:44

Повідомлення buh_kr »

Трохименко Людмила писав:Доброго дня!

Встановлення доплати за розширену зону обслуговування не залежить від встановлення вищевказаних надбавок. Розмір доплати визначається економією фонду зарплати за вакантною посадою. Така доплата може бути встановлена двом працівникам.
При цьому зверніть увагу: доплата встановлюється до посадового окладу працівників за основною посадою.
Трохименко Людмила, а что имеется ввиду под "за основною посадою", т.е. например от оклада работающего верстальщика 50% или по 50% по вакантной должности?

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Сумму экономии фонда - по вакантной.
Размер доплаты за расширенную зону обслуживания - в % к должностному окладу верстальщика.

buh_kr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 17:44

Повідомлення buh_kr »

Трохименко Людмила писав:Сумму экономии фонда - по вакантной.
Размер доплаты за расширенную зону обслуживания - в % к должностному окладу верстальщика.
Людмила, будет ли считаться нарушением если у нас во всех приказах, касающиеся такого рода доплат (за временно отсутствующих, совмещение, расширение зоны обслуживания), размеры установлены от должностных окладов по вакантным должностям (временно отсутствующих), а не к окладу по основной должности?

Какие штрафы это за собой влечет и как исправить данную ситуацию?

ольга іванівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 травня 2014, 21:48

Повідомлення ольга іванівна »

Економію зарплати за вакантною посадою верстальника можна використати в розміри 50% окладу.

buh_kr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 17:44

Повідомлення buh_kr »

ольга іванівна писав:Економію зарплати за вакантною посадою верстальника можна використати в розміри 50% окладу.
Почему? На какой нормативный документ вы ссылаетесь?

Руслан Пол
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2014, 12:40

Повідомлення Руслан Пол »

А якже бути з РОЗПОРЯДЖЕНЯМИ КМУ №156-р від 1.03.2014 та №65 від 1.03.2014 року в якому згідно п.12 плану заходів заборонено встановлювати доплати працівникам ????

buh_kr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 17:44

Повідомлення buh_kr »

Руслан Пол писав:А якже бути з РОЗПОРЯДЖЕНЯМИ КМУ №156-р від 1.03.2014 та №65 від 1.03.2014 року в якому згідно п.12 плану заходів заборонено встановлювати доплати працівникам ????

Руслан, заборонялась доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників, але аж ніяк не доплати за розширення зони (ця доплата встановлюється за вакантною посадою). Тим паче, в нас вони були встановлені ще до прийняття зазначених постанов і розпоряджень, лише підвищили їх розмір.

Alekso
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 31 травня 2012, 22:04
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Alekso »

Чи можливо встановити доплату за розширення зони обслуговування або надбавку за складність і напруженість у роботі сторожам (2 чоловіка) у розмірі 50% посадового окладу кожному на час знаходження основного працівника (двірника) на тривалому лікарняному (4 місяці)? Або маємо право виплачувати надбавку чи доплату тільки у розмірі 25% кожному? Дякую за відповідь.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Коллеги, поделитесь, кто какую формулировку пишет в приказе про снятие надбавки "за високі досягнення у праці" в связи с недостаточностью денег.

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”