преміювання керівників

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Як правильно зробити розрахунок премії керівників відповідно постанови 268, якщо вищестоящий орган погодив преміювання за умови що "відсоток преміювання керівників не має перевищувати відсоток преміювання інших працівників управління більш ніж на 10 відсотків"? Ці 10 відсотків необхідно розраховувати від розміру премії усіх працівників чи від розміру економії фонду оплати праці? Дякую

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Доброго дня! Одразу відзначимо, що рішення про преміювання керівників органів виконавчої влади приймає орган вищого рівня (п. 6 постанови № 268). Тобто ви отримали він вищестоящої органу пряме «керівництво до дії» щодо граничного розміру премії кожного з керівників вашого управління. Вважаю, що відсотковий розмір премії керівника не може перевищувати відсотковий розмір премії працівника більше ніж на 10 %. Наприклад, відсотковий розмір премії для усіх працівників вашого управління установлений на рівні 8 %. Тоді відсотковий розмір премії для керівника не може перевищувати 18 %. Питання виникають, якщо відсотковий розмір премії для окремих працівників коливається: наприклад – для одних він становить 8 %, для інших – 12 %, 15 % тощо. У такій ситуації не зрозуміло, від якого розміру розраховувати обмеження, установлене вищестоящим органом для відсоткового розміру керівників.
Радимо з приводу обмеження щодо відсоткового розміру премій керівників все ж таки звернутися до вищестоящого органу – це його рішення й тільки він може з упевненістю сказати, що він мав на увазі.

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”