Доплата медработникам за особые условия труда

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Повышение должностного оклада за работу в небезопасных и тяжелых условиях труда устанавливается согласно приложениям 3-5 приказа МОУ от 28.02.2006 г. № 125.
Надбавка за продолжительность непрерывной работы устанавливается согласно нормам 4.5.1.- 4.5.3 этого приказа.
Но речь идет о совершенно различных видах выплат.
П. 4.5.4. говорит о том, что «Лікарям МСЕК, центрів (бюро) медико-соціальних експертиз, працівникам протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються від посадового окладу, підвищеного у зв'язку зі шкідливими і важкими умовами праці. »
Поэтому при наличии оснований работнику может быть установлено и повышение должностного оклада за работу с вредными и тяжелыми условиями труда и надбавка за продолжительность непрерывной работы.

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Доброго дня!
До підрозділів з високим ступенем ризику захворювання на туберкульоз віднесено бактеріологічні, мікробіологічні лабораторії (відділи) клініко-діагностичних лабораторій (п. 3.4 пункту III Стандарту інфекційного контролю за туберкульозом в лікувально-профілактичних закладах, місцях довгострокового перебування людей та проживання хворих на туберкульоз, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18.08.2010 р. N 684).
Отже, медичні працівники таких лабораторій мають право на максимальне підвищення посадових окладів 60 % та надбавку за тривалість безперервної роботи до 60 % (залежно від стажу роботи).

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Доброго дня!
Відповідно до п.12 розд. 4 наказу Мінсоцполітики та МОЗ від 05.10.2005 №308/519 підвищення посадових окладів на 60 відсотків та виплата надбавки за тривалість безперервної роботи здійснюється як медичним працівникам протитуберкульозних закладів охорони здоров’я так і структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, які здійснюють діагностику туберкульозу і надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на заразну форму туберкульозу. Перелік таких закладів та структурних підрозділів лікувально-профілактичних закладів затверджено наказом МОЗ від 16.07.2009 № 514 із змінами (пп. 1.1 - протитуберкульозний диспансер, та пункт 2 –структурні підрозділи лікарняних закладів).
Таким чином, і медичні працівники протитуберкульозних диспансерів, так і медичні працівники туберкульозного відділу у складі центрального відділення клінічної мікробіології дитячої лікарні мають право на зазначені виплати, якщо вони здійснюють діагностику туберкульозу і надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на заразну форму туберкульозу. Ця робота має бути відображена у положенні про структурний відділ та посадових обов’язках працівників.
У разі переведення працівників з туберкульозного відділу у складі цвкм дитячої лікарні до штату туберкульозного диспансеру, зараховується весь стаж роботи в туберкульозних підрозділах для нарахування надбавки за тривалість безперервної роботи.
Тому у вашому випадку дії адміністрації цих закладів та працівників КРУ є неправомірними, що можна оскаржити у суді.

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”