суміщеня посад

Відповісти
Толстікова Олена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 травня 2014, 10:00

Повідомлення Толстікова Олена »

Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи можливо встановлювати економісту доплату за суміщення посади оператора ПК? Якими нормативними документами можна керуватися?

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Обмежень по суміщуваних посадах немає, у загальному випадку - постановою № 1298.

Толстікова Олена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 травня 2014, 10:00

Повідомлення Толстікова Олена »

Трохименко Людмила писав:Обмежень по суміщуваних посадах немає, у загальному випадку - постановою № 1298.
Дякую!

Руслан Пол
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2014, 12:40

Повідомлення Руслан Пол »

Згідно Постанови №65 про економію економію бюджетних коштів - неможна

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Руслан Пол писав:Згідно Постанови №65 про економію економію бюджетних коштів - неможна
Обмеження, встановлені п. 12 Заходів щодо економії бюджетних коштів стосуються тимчасового припинення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. Тимчасово відсутній означає, що ця посада не є вакантною (працівник тимчасово перебуває у відпустці, відрядженні, хворіє і т.і.).
Коли мова йдеться про доплату за суміщення посад, то доплата встановлюється, коли є вакантна посада (джерело фінансування доплати - економія ФОП за вакантною посадою)!
Не плутайте умови для встановлення різних доплат!

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”