Матеріальна допомога працівнику для планової операції

Відповісти
teren6
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2015, 12:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення teren6 »

Хто може допомогти? Будь-ласка, підкажіть яким чином виплатити працівнику бюджетної установи матеріальну допомогу для проведення планової операції? Клініка виписала йому рахунок на операцію. Вона коштує 360 тис.грн. Фонд економії зарплати в установі є. Тобто, можна виплатити якусь певну суму. Що для цього потрібно? Маю на увазі, внесемо зміни в колективний договір. В якому розмірі її можна чи взагалі не можна виплачувати? І ще одне. В статті 57 ЗУ "Про освіту" сказано, що у разі захворювання педагогічного чи науково-педагогічного працівника, яке унеможливлює виконання ним професійних обов'язків і обмежує перебування в дитячому, учнівському, студентському колективах, або тимчасового переведення за цих чи інших обставин на іншу роботу чи проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, за ним зберігається попередній середній заробіток. У разі хвороби або каліцтва попередній середній заробіток виплачується до відновлення працездатності або встановлення інвалідності. Тобто, крім оплати по лікарняному такому працівники оплачується щей середній заробіток чи як?

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Доброе утро!посмотрите статью во вложении
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

teren6
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2015, 12:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення teren6 »

Доброго дня. Дякую за відповідь. Я так розумію, що оскільки цей працівник працює в бюджетній сфері - він може отримати лише матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань? Він працює в школі мистецтв, школа має власні надходження. Як поступити все ж таки в даному випадку? Операція занадто дорога, і її потрібно робити терміново. Є якийсь вихід? Дякую.

teren6
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2015, 12:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення teren6 »

І ще одне. Хто може прокоментувати  -     В статті 57 ЗУ "Про освіту" сказано, що у разі захворювання педагогічного чи науково-педагогічного працівника, яке унеможливлює виконання ним професійних обов'язків і обмежує перебування в дитячому, учнівському, студентському колективах, або тимчасового переведення за цих чи інших обставин на іншу роботу чи проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, за ним зберігається попередній середній заробіток. У разі хвороби або каліцтва попередній середній заробіток виплачується до відновлення працездатності або встановлення інвалідності. Тобто, крім оплати по лікарняному такому працівники оплачується щей середній заробіток чи як?

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”