оподаткування вихідної допомоги

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Як оподатковується вихідна допомога при скороченні?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

згідно Постанови КМУ від 22.12.2010 №1170 п.4 з вихідної допомоги ЄСВ не утримується і на цю суму не нараховується- це трактується як виплати за невідпрацьований час. а ось прибутковий податок утримується

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”