Надбавка за вислугу років завідувача відділенням організації надання грошової та натур. допомоги

Відповісти
Павлюк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 грудня 2018, 16:22
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Павлюк »

Вітаю! Ситуація: особа безперервно працювала в Управління праці та соціального захисту населення  на посаді начальника управління з вересня 1994р.  до вересня 2017 року на посаді держслужбовця (22 роки) . З  грудня 2018 року працює на посаді завідувач відділенням організації надання грошової та натуральної допомоги територіального центру по даний час. В мене запитання: чи враховується стаж роботи в УПСЗН до такого стажу, що дає право на надбавку за вислугу років?  Я знаю, що у п.3 "нашого" наказу від 15.06.2011 №239 зазначено інформацію про те, КОМУ зараховується такий стаж роботи, але там не вказані конкретні установи та посади. Тобто, УПСЗН  - це вища структура терцентру тобто та сама соціальна сфера.  По логіці, людина, працюючи безперервно у соціальній сфері з 1995 року., повинна отримувати надбавку за вислугу років у розмірі 30%, бо вона ВЖЕ має стаж роботи 22 роки в державній установі соціальної сфери.  Жодна найвища установа не може надати з даного питання відповідь, тому буду дуже вдячна за допомогу.


Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”