Індексація при переведенні на повну ставку

Відповісти
Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо працівника з 0,5 ставки було переведено на повну ставку на період декретної відпустки іншої працівниці з 1.06 по 31.12.2014, чи втрачає вона право на індексацію (в неї була фіксована індексаці+поточна індексація з базовим місяцем січень 2013 року)?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Julia_V писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо працівника з 0,5 ставки було переведено на повну ставку на період декретної відпустки іншої працівниці з 1.06 по 31.12.2014, чи втрачає вона право на індексацію (в неї була фіксована індексаці+поточна індексація з базовим місяцем січень 2013 року)?
В разі переходу на 1,00 ставку з 0,5 ставки, якщо у працівника одночасно підвищується посадовий оклад, то місяць - базовий. Якщо оклад - не підвищується, місяць не вважається базовим, суми індексацій залишаються сталими. (абз.8 п.5 Порядок № 1078)

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

суми залишаються сталими, але виплата проводиться із розрахунку повної ставки пропорційно відпрацьованим дням. До цього ж виплати компенсацій були із 0,5ставки, а тепер із повної-так у Вас?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Таким чином, підсумовуючи, можно сказати, що у разі встановлення працівнику неповного робочого часу суму індексації визначають із розрахунку повного робочого часу, а виплачують пропорційно відпрацьованому часу. Обгрунтовується ця теза абз.7 п.4 Порядку № 1078.

Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

так, індексація виплачувалась відповідно відпрацьованим дням. Її оклад 1474 грн. а на 0,5 ставки - 737, 00.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”