індексація зарплати педпрацівників

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

1. зміни в тарифікації у вересні 2013р (педнавантаження було 20год. на тиждень, а з 09.2013р стало 21година. розряд не змінювався)
2. педнавантаження зменшилось на годину. але розряд змінився з 8 на 9

В обох випадках базовим до цього був січень 2013р.
Яким буде базовий в кожному випадку?

Після внесення змін у Порядок №1078 як вважати перший випадок-як постійна складова зарплати за п.2 чи збільшення обсягу робіт за п.5?

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Для випадків зміни педнавантаження до 13.02.2014 р. керуємося листом Мінпраці від 30.04.2010 р. № 80/10/136-10: якщо при збільшенні педагогічного навантаження відбувається підвищення грошових доходів працівника на постійній основі, то місяць, у якому мало місце таке збільшення, можна вважати базовим для проведення індексації.
Отже, у 1-му випадку, якщо педнавантаження зросло на постійній основі, то вересень 2013 року стає базовим місяцем з метою індексації зарплати.
У 2-му випадку треба визначити, чи підвищилась загальна сума заробітної плати за вересень 2013 року (за умови повністю відпрацьованого місяця). Якщо в результаті зменшення педнавантаження і збільшення посадового окладу загальна сума постійних складових зарплати зросла, то вересень 2013 року стає базовим місяцем.
За усними роз’ясненнями фахівців Мінсоцполітики, починаючи з 13.02.2014 р. (після набуття чинності постанови КМУ від 29.01.2014 р. № 36), якщо зростає дохід за рахунок збільшення педнавантаження, то базовий місяць не змінюється, за умови, що в цьому місяці не відбувається підвищення посадового окладу.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”