Индексация без повышения зарплаты

MTW1987
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 29 травня 2014, 14:35

Повідомлення MTW1987 »

Подскажите пожалуйста! Если базовый месяц декабрь 2013 года, повышений больше небыло, в мае наступило право на индексацию в сумме 36,54 грн. Надо эту сумму фиксировать?

arzcp
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 травня 2014, 07:53

Повідомлення arzcp »

Ні не потрібно, якщо у травні не було підвищення його гршових доходів.
В травні виплачується індексація в сумі 36,54 ( за умови повного відпрацьованого місяця, якщо ж місяць відпрацьовано не повністю, то суму індексації потрібно розрахувати та виплатити пропорційно відпрацьованому часу).
У подальшому у місяць першого підвищення постійної складової його зарплати у випадку, коли сума підвищення зарплати буде менша, ніж можлива сума індексації, тоді необхідно буде розрахувати фіксовану суму індексації. ("Оплата праці" №7 від 10.04.2014" ст.13 )

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

нет. продолжаете индексировать доход согласно инфляции. если будет повышение постоянных составляющих зарплаты-тогда зафиксируете и установите новый базовый. но фиксировать будуте не в полном размере индексацию на тот момент, а как разницу

MTW1987
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 29 травня 2014, 14:35

Повідомлення MTW1987 »

Спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”