індексація ветпрацівників

светик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 червня 2014, 11:18

Повідомлення светик »

Скажіть будьласка, якщо працівника перевели з 0,5ставки на повну ставку з 22.07.2013року по 11розряду(ЄТС), при цьому останній базовий місяць січень 2013р., а фіксована величина 199грн, чи є місяць переводу на повну ставку базовим і чи можна продовжувати виплачувати фіксовану індексацію до чергрвого підвищення окладу? Перевод на повну ставку вважається підвищенням зарплати чи зміною навантаження на працівника, раніше працював 4 години тепер 8 годин.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

перехід робітника на повну ставку не встановлює нового базового. а як було встановлено фікс.індексацію? якщо працював на неповну ставку-то розрахувати треба було фіксовану індексацію як на повну ставку, а виплачувати пропорційно зайнятості, тобто половину, а тепер переведено на повну ставку-то і фікс.індексацію необхідно виплачувати в повному розмірі.

светик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 червня 2014, 11:18

Повідомлення светик »

Коли працівник був на 0,5ставки -фіксована інд-100грн, зараз на повній ставці 199,99грн. Як довести фінінспектору, що при переводі на повну ставку 22.07.13року у працівника не змінюється базовий місяць і продовжує виплачуватись фіксована індексація, бо поки що не виходить. Допоможіть.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

светик писав:Коли працівник був на 0,5ставки -фіксована інд-100грн, зараз на повній ставці 199,99грн. Як довести фінінспектору, що при переводі на повну ставку 22.07.13року у працівника не змінюється базовий місяць і продовжує виплачуватись фіксована індексація, бо поки що не виходить. Допоможіть.
тут дуже цікава ситуація. якщо виходити із порівняння- то дохід збільшився і 07.2013 стане базовим і навіть фіксованої індексації не буде(певно ж не на 200 грн. збільшилась з/пл). а якщо порівнювати з розрахунку повністю відпрацьованого місяця- то сума не змінилася і базовий залишається той же. Саме на це й наголошуйте перевіряючому. Це вже після 02.2014р за внесеними змінами питань не виникне, бо оклад або інші постійні складові не збільшувались і, значить, базовий не змінюється. тут простіше, а в тому періоді...виходить просто, що працівник почав отримувати більшу заробітну плату лише за рахунок збільшення його робочого часу, що не відповідає п.5 Порядку №1078

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

светик писав:Коли працівник був на 0,5ставки -фіксована інд-100грн, зараз на повній ставці 199,99грн. Як довести фінінспектору, що при переводі на повну ставку 22.07.13року у працівника не змінюється базовий місяць і продовжує виплачуватись фіксована індексація, бо поки що не виходить. Допоможіть.
За перевіряємий період є лист Мінсоцполітики № 518/10/136-12 від 27.12.2012 року, в якому написано : якщо працівник працював на 0,5 ставки, а потім перейшов на місячну норму часу і при цьому посадовий оклад не збільшувався,то базовий місяць у такому випадку не змінюється. У липні 2013 року зміни посадового окладу 11 розряду не було. Спробуйте довести свою правоту посилаючись на цей лист.
А ще в " Бюджетній бухгалтерії " № 15 за 2013 рік сторінка 17 наведений коментар редакції до вище згаданого листа Мінсоцполітики.

светик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 червня 2014, 11:18

Повідомлення светик »

Дякую за відповідь

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”