Індексація у бюджетних установах

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Підскажіть будь-ласка, чи має прво на індексацію працівник по обслуговуванню приміщень у ДНЗ міста, який працює по першому тарифікаційному розряду. Якщо має, то який місяць є базовим для нього?

Аватар користувача
Вегера Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 червня 2014, 10:21
Звідки: Ukraine, Вишнів

Повідомлення Вегера Тетяна »

Підкажіть будь-ласка, як правильно проводити індексацію зарплати для переведених медпрацівників при реорганізації з створенням нової юридичної особи (сімейна медицина)

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Я точно не знаю, ну я думаю, що індексація повинна зберегтися, якщо дана людина переведена на інше місце роботи, а не звільнена і знову прийнята.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Вегера Тетяна писав:Підкажіть будь-ласка, як правильно проводити індексацію зарплати для переведених медпрацівників при реорганізації з створенням нової юридичної особи (сімейна медицина)
Порядок №1078 п.10.2 : для працівників , яких переведено на роботу - в іншу установу сума індексації зберігається , якщо сума збільшення зарплати менша , ніж сума індексації , яка повинна нараховуватись за відповідний місяць.
Працівник повинен надати довідку з попереднього місця роботи про базовий місяць, суму індексації , яку йому виплачували.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

yuliya_123 писав:Підскажіть будь-ласка, чи має прво на індексацію працівник по обслуговуванню приміщень у ДНЗ міста, який працює по першому тарифікаційному розряду. Якщо має, то який місяць є базовим для нього?
Оклади першого тарифного розряду останній раз підвищувались з 1 грудня 2013 року - 1218,00 грн., тобто грудень 2013 року база, але потрібно брати до уваги місяць прийняття на роботу, місяць встановлення постійних надбавок чи доплат.

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Дякую!!!!

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Підскажіть, будь-ласка, чи мають право люди на індексацію, які працюють із 2 по 5 тарифікаційні розріди. Я читала розяснення, що у 2009 році було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 3 тарифікаційні розряди.А із січня 2010 року було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 5 тарифікаційні розряди.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

У червні 2014 прцівники з 1-5 розрядів ( грудень 2013 року база ) мають право на поточну індексацію в розмірі 77,95 грн. ( за умови повністю відпрацьованого місяця ).

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Дуже дякую!!!

Аватар користувача
Вегера Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 червня 2014, 10:21
Звідки: Ukraine, Вишнів

Повідомлення Вегера Тетяна »

Дякую Вам!

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Katia писав:Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?
У липні заробітна плата ( відпусткові + МД ) індексації не підлягає , тому що виплати , які обчислені із середньої заробітної плати не належать до обє'ктів індексації.
У серпні частину місяця працівник у відпустці, а з 27.08 - працює, то згідно пункту 4 Порядку № 1078 сума поточної індексації і фіксована сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованому часу. Тобто загальна сума індексації працівника ( визначена із розрахунку за повний відпрацьований місяць ) : 20 норма робочих днів серпня * 3 робочих дні фактично відпрацьованих у VIII 2014 року.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Katia писав:Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?
Якщо працівник був частину місяця на лікарняному , а частину працював, то і поточна індексація і фіксована ії сума визначаються із розрахунку повного робочого часу , а виплачують пропорційно відпрацьованому ( загальна сума індексації : норму робочого часу у місяці для працівника * фактично відпрцьований час).
Якщо весь місяць був на лікарняному - не індексується зарплата.
Якщо був у відрядженні ( дні відрядження обчисленні за середньоденним заробітком, визначеним за Порядком № 100 від 08.02.95 р.) , то сума індексації і фіксована ії величина виплачується пропорційно робочому часу.
Якщо був у відрядженні ( дні відрядження оплачені за денним заробітком ) сума індексації і поточна і фіксована виплачується у повному обсязі.

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Дякую за відповідь!

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Підскажіть будь-ласка, чи треба нараховувати індексацію в липні, якщо викладач у відпустці з 01 липня, але в липні йому донараховують зарплату за керівництво технологічною практикою, що була раніше?

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Katia писав:Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?
Якщо людина у відпустці чи на лікарняному то індексація розраховується за фактично відпрацьований час. Тобто, якщо людина повний місяць у відпустці то індексація не нараховується.

yuliya_123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 16:09

Повідомлення yuliya_123 »

Katia писав:Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?
За липень ні, а за серпень за відпрацьовані дні. Розраховується діленням повної суми індексації на робочі дні, щоб дізнатися суму одноденної індексації, а потім помножити цю суму на кількість відпрацьованих днів.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Katia писав:Підскажіть будь-ласка, чи треба нараховувати індексацію в липні, якщо викладач у відпустці з 01 липня, але в липні йому донараховують зарплату за керівництво технологічною практикою, що була раніше?
Не потрібно, відпусткові ( середній заробіток ) не індексуються за липень , а донарахована зарплата за керівництво технологічною практикою не впливає на індексацію у VII 2014 року , адже це дохід попереднього періода , який уже проіндексовано у межах прожиткового мінімуму ( чи то фіксована сума індексації, чи то поточна ) , навіть якщо ії виплачено пропорційно відпрацьованому часу.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

yuliya_123 писав:Підскажіть, будь-ласка, чи мають право люди на індексацію, які працюють із 2 по 5 тарифікаційні розріди. Я читала розяснення, що у 2009 році було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 3 тарифікаційні розряди.А із січня 2010 року було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 5 тарифікаційні розряди.
доброго дня! якщо всі вказані працівники були прийняті на роботу до 12.2013(місяць підвищення іх окладів)-то всім , якщо не було інших змін у зарплаті, нараховуємо з травня 2014 індексацію.Це стосується і працівників 1-5розрядів, прийнятих на роботу у січні 2014. для новоприйнятих за цими розрядами після 01.2014 вже теж виникло право на індексацію за відповідними до базового місяця коефіцієнтами

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Скажіть будь-ласка, як правильно нараховувати індексацію за неповністю відпрацьований місяць липень? Працівник відпрацював 3 робочі дні. Оклад 158,87грн, доплата за збільшення 79,43. Базовий місяць грудень 2013р. Програма "Парус" считает 238,3(поточні виплати)*10,4%=24,78, чи треба 126,67/23*3=16,52?

Katia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 10:41

Повідомлення Katia »

Скажите пожалуйста, как индексировать стипендию отличника ВУЗ І-ІІ уровня акредитации, ясли этот студент до 01.07.2014 получал простую стипендию?

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”