Допоможіть терміново. Продовження лікарняного

Відповісти
kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

У працівника 3 лікарняних. Перший з 1.11
по 21.11 номер 123456, написано продовжує хворіти. Видано 2 з 22.11 по 14.12 номер 987654 написано продовжує хворіти. Видано 3 з 15.12 по 20.12 в ньому написано продовження лікарняного номер 987654, тобто другого. Питання чи правильно. Чи потрібно вказати номер самого першого (123456)?

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Третій лікарняний заповнено правильно і в ньому дописувати номер самого першого ліканяного не потрібно.  
В першому лікарняному там де "продовжує хворіти" повинно бути зазначено номер слідуючого листка непрацездатності. У другому лікарняному необхідно зазначити, що він є продовженням і дописати номер першого листка, також там де продовжує хворіти написати номер третього листка.
Можливо другий лікарняний працівник відкрив в іншій лікарні і не надав первинний лікарняний - тому в першому не написали номер слідуючого лиска, бо не вони його будуть видавати, а в іншій лікарні не знали номер попереднього лікарняного. Чи просто не уважно заповнили.
В статті нижче написано що обов'язковим є лише підкреслення "вторинний чи первинний"
https://buhgalter.com.ua/news/perevirki ... zdatnosti/
Але моя думка, це лише стаття окремого відділення Фонду.
В Інструкції 532 чітко написано
п 3.1. "Підкреслюється слово "первинний"  або  "продовження" із зазначаенням номера  та  серії попереднього ЛН"
п. 3.13 "У  разі  продовження тимчасової непрацездатності    підкреслюється    "Продовжує    хворіти"    та зазначається номер нового ЛН".
І якщо ревізорам щось стрельне в голову - вони цілком можуть зіслатися на ці пункти і сказати що лікарняний недозаповнений, і законно будуть праві.
Краще зателефонувати у відділ ФСС, котрий буде перевіряти вашу установу і уточнити цей ньюанс.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”