лікарняні

elenatpal@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 29 жовтня 2012, 20:51
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення elenatpal@i.ua »

Доброго дня , допоможіть будь ласка:
1. Чи включається до розрахунку лікарняних матеріальна допомога на оздоровлення та щорічна винагорода за сумлінну працю ?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Одноразові виплати в розрахунок середньої зарплати для виплати лікарняних включаються пропорційно відпрацьованим дням, якщо частину місяця працівник не працював з поважних причин ( п.7 Порядку № 1266).

Аватар користувача
Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

Добавлю.
Уважительными причинами являются:
— временная нетрудоспособность;
— отпуск в связи с беременностью и родами;
— отпуск для ухода за ребенком до достижения им трехлетнего (шестилетнего) возраста.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”