Лист нетрудоспособности уволенному

Відповісти
vpf16fo
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 17 жовтня 2017, 14:40
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення vpf16fo »

Сотрудник в период болезни увольняется. После увольнения из фонда соцстраха ему оплачиваются согласно листку нетрудоспособности еще несколько дней. Начисляется ли на эту сумму ЕСВ?

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

vpf16fo писав:Сотрудник в период болезни увольняется. После увольнения из фонда соцстраха ему оплачиваются согласно листку нетрудоспособности еще несколько дней. Начисляется ли на эту сумму ЕСВ?
Так как больничный оплачивается после увольнения, работодатель не является страхователем по отношению к уволенному лицу, а также плательщиком ЕСВ. Эта выплата не является выплатой за отработанное время, т.е. на сумму оплаты больничного листа, начисленного после увольнения, ЕСВ не начисляется.

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Допоможіть, будь-ласка! Працівниця перебуває на лікарняному з 03.04.18р. по теперішній час і лікарняний ще буде продовжуватись на невизначений термін. При цьому первинний лікарняний оплачений (період 03.04.18-11.05.18), а продовження лікарняного ще не принесено працівницею. З 6 червня працівницю мають звільнити у зв"язку із скороченням її посади порядком переведення в самостійний структурний підрозділ цієї ж організації. Як бути із оплатою лікарняного та виплатою вихідної допомоги у зв"язку із скороченням посади?

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”