Комісія із соціального стархування з ТВП

Відповісти
Аватар користувача
TANYA85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2013, 13:36
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення TANYA85 »

Доброго дня!!! Підкажіть будь-ласка, якщо є 4 члени комісії із соціального страхування на громадських засадах і з них троє пішли у щорічну відпустку до вересня місяця, хто має право розглядати листки непрацездатності працівників у серпні??? Дякую. :roll:

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Доброго дня!
На нормативному рівні вихід із такої ситуації не прописано.
Залучити інших осіб на період відпустки її членів заборонено, оскільки згільно Положення № 25 члени комісії повинні брати участь у її засіданнях особисто без права передання своїх повноважень іншим посадовим особам.
В той же час для визнання легітимності роботи такої комісії повинно бути присутніми на засіданнях не менше половини її членів.
Як вихід із ситуації можна порадити скористатися рекомендаціями від 18.04.2014 р. Фонду з тимчасової втрати працездатності для новоствореного підприємства, коли комісію ще не утворили:
"призначити уповноваженого, яким може бути керівник підприємства, який фактично бере на себе обов'язки уповноваженого із соціального страхування. Такий уповноважений буде виконувати покладені на нього обов'язки до моменту створення комісії із соціального страхування, оскільки зобов'язання підприємства щодо створення такої комісії залишаються невиконаними."
...Ключовим питанням в цьому випадку є своєчасність призначення матеріального забезпечення застрахованим особам та дотримання порядку використання коштів ФСС ТВП."

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”