Відпускні 2017 року

Lupin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 липня 2017, 15:11
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Lupin »

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з 1 січня 2017р. істотно змінились умови оплати праці (були держслужбовці, а перейшли на ЄТС). Як розраховувати відпускні?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Працівник прийнятий на роботу 17.01.17 з 18.07.17 - відпустка 14 днів,( відпрацьовано півроку) в розрахунок входить 5 повних місяців?????

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Працівник прийнятий на роботу 17.01.17 з 18.07.17 - відпустка 14 днів,( відпрацьовано півроку) в розрахунок входить 5 повних місяців?????
Розрахунковий період лютий2017/ червень 2017

Дитсадок
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 26 листопада 2015, 13:43
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Дитсадок »

Всім привіт)
Хочемо направити людинку у щорічну відпустку, за період з 04.06.16 по 03.06.17р. Але в січні місяці 2017 року ця людина ходила у відпустку за власний рахунок на 4 дні. Тому і виникло запитання як правильно вказати період в наказі - так як і було б без відпустки за власний рахунок, здвинути строки на 4 дні, здвинути кінцевий строк на 4 дні?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 100
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення JAFA »

Дитсадок писав:Всім привіт)
Хочемо направити людинку у щорічну відпустку, за період з 04.06.16 по 03.06.17р. Але в січні місяці 2017 року ця людина ходила у відпустку за власний рахунок на 4 дні. Тому і виникло запитання як правильно вказати період в наказі - так як і було б без відпустки за власний рахунок, здвинути строки на 4 дні, здвинути кінцевий строк на 4 дні?
Людина не звільнялась, а лише була у відпустці без збереження зарплати, ролзрахунковий період не міняється, лише виключаються з періоду 4дні . Днів буде не 355 , а351.

Черній
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 серпня 2017, 10:31
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Черній »

Всім привіт! ДОПОМОЖІТЬ і РОЗ"ЯСНІТЬ!!!! Я педагог. У відпустку вийшов з 26 червня (56) днів. Відпускні отримував частинами а матеріальну допомогу на оздоровлення так і не отримав станом на 2.08.2017 року. Чи може в рамках діючого законодавства міська рада ОТГ затримувати виплату матеріальної допомоги на оздоровлення? Який крайній термін виплати матеріальної допомоги на оздоровлення та відпускних при відпустці терміном 56 днів (з 26.06.217 по 21.08.2017)?

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

Підкажіть,будь ласка-чи може бухгалтер с/р у якого відпустка 30к.д.Піти в часткову відпустку на 24к.д.,а за 6к.д.отримати компенсацію??

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Будь ласка, як рахувати відпускні в ОМС після 26 травня при зміні структури ЗП? Для розрахунку відпустки в вересні брати повні місяці з 01.06 по 31.08. 2017 р., чи включати ще і частину травня з 26.05 по 31.05? По букві закону треба брати і травень, а логічніше тільки повні місяці. Зверталась з питанням в Мінпраці - не відповідають. Скажіть в кого які думки

acpet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 червня 2017, 12:13
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення acpet »

Тату писав:Підкажіть,будь ласка-чи може бухгалтер с/р у якого відпустка 30к.д.Піти в часткову відпустку на 24к.д.,а за 6к.д.отримати компенсацію??
Стаття 24 Закону про відпустки:
"...За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні."

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

: Відпускні 2017 року

Krinevaelena » Сьогодні, 09:46
Будь ласка, як рахувати відпускні в ОМС після 26 травня при зміні структури ЗП? Для розрахунку відпустки в вересні брати повні місяці з 01.06 по 31.08. 2017 р., чи включати ще і частину травня з 26.05 по 31.05? По букві закону треба брати і травень, а логічніше тільки повні місяці. Зверталась з питанням в Мінпраці - не відповідають. Скажіть в кого які думки
Розрахунковий період після зміни структури  в ОМС з 26.05.17 по 31.08.17 року.

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Мені це не подобається (шутка)

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Підкажіть будь ласка!
Працівник прийнятий 01.09, ставка - 3200 грн.  Йде у Чорнобильську відпустку з 18.09. Як завжди, розраховував виходячи з тарифної ставки (згідно П.100, немає розрахункового періоду і хоча б одного повністю відпрацьованого місяця): 3200 * 12 умовних місяців / 354 кл. дня = 108,47 грн.
Фахівні управління соц. захисту не приймають розрахунок, говорять що треба ставку ділити на 30 календарних днів вересня.... почав з ними спорити, вони пішли у бсвою бухгалтерію, там взагалі спочатку сказали за фактично відпрцьований час заробіток брати...потім згодилися зі своїми співробітниками, що ставку ділити на вересневі 30 днів  
Дебати продовжувалися хв. 20, рішили зателефонувати в обласне управління праці - там "фахівнці" мямлили хв. 10 шукали відповідь, попрохали передзвонити через 2 години і.... після того як передзвонили.. направили в Київське управління праці. Подзовнили туди, а там згодились, що треба брати не 12 умовних місяців, а 30 календарних днів вересня... я в шоці:)) може ті фахівці самі не знали як і згодились на що небудь)) розраховував, розраховував скільки років і тут "приїхали"... Працівники соц захисту вже самі почали схилятися до моєї точки зору і попросили підтвердження моїх розрахунків.
Познаходив багато статей за цей і минулі роки, де розрахунок: ставка 3200*12/ 355 (354), а ось переконливих офіційних роз'яснень не знайшов. Є лист Мінсоцполітики від 22.12.2005 р. N 717/018/84-05, в якому теж можна і не зрозуміти що вони мають на увазі
Проблема у тім, що в Постанові 100 написано "розрахунок виходячи з тарифної ставки", а що її треба ділити на умовні 12 місяців ніде не зазначено,  мов, додумайте самі. Так само вищевказаний Лист питання повність не розкрив...
Як їм доказати, що я правий?:))) Статті в журналах це ж не підстава.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”