Матеріальна допомого на оздоровлення

Малюк Оксана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 29 травня 2014, 15:45

Повідомлення Малюк Оксана »

Добрий день! Підскажіть будь-ласка)Чи можна працівникам бюджетної сфери виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати(якщо зазначено в колективному договорі)? Чи потрібно тільки в розмірі окладу?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Важливо знати до якої саме сфери Ви відноситесь.
Якщо оплата за Единою тарифною сіткою і допомога не є обовязковою виплатою (наприклад, педагоги та медики), то матеріальную допомогу виплачують в розмірі, що не переревищую посадовий оклад. Одже, якщо середньомісячная зарплата не перевищує оклад (що навряд чі) - то можна :)

Малюк Оксана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 29 травня 2014, 15:45

Повідомлення Малюк Оксана »

Бюджетна сфера. Держсужбовці. І в основному в усих працівникі оклад встановлений у розмірі мін зарплати. Матеріально дапомога не обов'язковою, а виплачується в межах флнду.

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Якщо держслужбовці, то виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу є обов'язковою при наданні щорічної відпустки (ст. 35 Закона про держслужбу), а за наявності коштів - у розмірі середньомісячної заробітної плати. Див. лист Мінсоцполітики від 19.07.2010 р. N 671/13-84-10

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Вітковська Ольга писав:Якщо держслужбовці, то виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу є обов'язковою при наданні щорічної відпустки (ст. 35 Закона про держслужбу), а за наявності коштів - у розмірі середньомісячної заробітної плати. Див. лист Мінсоцполітики від 19.07.2010 р. N 671/13-84-10
Добрий день! Допоможіть будь ласка! В сільській раді матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцям виплачувалась в розмірі середньомісячної зарплати згідно ст.35 ЗУ про держслужбу, листа Мінсоцполітики від 19.07.2010 р. N 671/13-84-10 , постанови КМУ №268 ,колдоговору, коштів на виплату було достатньо. Прийшло КРУ і перерахувало мат.допомогу на посадовий оклад замість середньомісячної і різницю за 3 роки заставляють повернули. КРУ ссилається, що постанова №268 не дійсна для нас. В кошторисі у нас затверджувалась середньомісячна. Що робити в данному випадку? Фінуправління відмовчується. Розясніть будь ласка !!!

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

У нас була аналогічна ситуація. Нічого доказати не змогли. З того часу плануємо і виплачуємо мат.допомогу на оздоровлення в розмірі окладу, підстава - ст.21 ЗУ "Про службу в ОМС",
мат.допомога на вирішення соц.-побутових - в розмірі середьомісячої з/пл, підстава - ПКМУ № 268.

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Хотілося б почути ще й думку спеціалістів з цього приводу, Вітковська Ольга, роз"ясніть будь ласка!

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

Надєєва писав:Хотілося б почути ще й думку спеціалістів з цього приводу, Вітковська Ольга, роз"ясніть будь ласка!
Да, Ольга Витковская, конечно, специалист. Только Вы можете ответить на свой вопрос сами - по какому Закону работет сель.совет: "Про державну службу" или "Про м.самоврядування"?

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Да, ми місцеве самоврядування і Проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті
на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в
порядку, визначеному законодавством України про державну службу і Дія Закону України "Про державну службу" поширюється на органи і посадових осіб місцевого самоврядування в
частині, що не суперечить Закону України "Про місцеве
самоврядування в Україні" , цьому Закону та іншим
законам України, що регулюють діяльність місцевого самоврядування.

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

Надєєва писав:Дія Закону України "Про державну службу" поширюється на органи і посадових осіб місцевого самоврядування в
частині, що не суперечить Закону України "Про місцеве
самоврядування в Україні" , цьому Закону та іншим
законам України, що регулюють діяльність місцевого самоврядування.
ми розглядали і цей варіант, щоб відстоювати свої права. Нам відповіли - в судовому порядку. Керівник не наважився судитися з Фінінспекцією... :54:

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

І що, всі добровільно повернули ці кошти?
Виходить, що Закони можна тлумачити двояко і головному бухгалтеру на 1218 грн. треба тільки радіти і ДЯКУВАТИ нашому Уряду за достойну зарплату

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

повернули.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Надєєва писав:В сільській раді матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцям виплачувалась в розмірі середньомісячної зарплати згідно ст.35 ЗУ про держслужбу, листа Мінсоцполітики від 19.07.2010 р. N 671/13-84-10 , постанови КМУ №268 ,колдоговору, коштів на виплату було достатньо. Прийшло КРУ і перерахувало мат.допомогу на посадовий оклад замість середньомісячної і різницю за 3 роки заставляють повернули. КРУ ссилається, що постанова №268 не дійсна для нас. В кошторисі у нас затверджувалась середньомісячна. Що робити в данному випадку? Фінуправління відмовчується. Розясніть будь ласка !!!


А чому постанова № 268 не дійсна для місцевого самоврядування ?
Перегляньте " Оплату праці" № 2 від 22.01.2015 року стр.27 стаття " Складові зарплати держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування".

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

panyutinorada писав: А чому постанова № 268 не дійсна для місцевого самоврядування ?
Скоріше за все, було некоректне формулювання.
Постанова - дійсна, а ЗУ "Про державну службу" - не застосовується для ОМС. Це - думка КРУ.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Просто_человек писав:Постанова - дійсна,
Так саме постанова КМУ № 268 п.2 пп.3 надає право посадовим особам місцевого самоврядування на МД в розмірі не більше середньомісячної зарплати ( за наявності коштів). То які тоді підстави у фахівців Держфініспекції вважати порушенням виплату МД у розмірі середньомісячної зарплати, а не окладу ?
А стаття 21 закону № 2493 передбачає одержання посадовими особами місцевого самоврядування заробітної плати, розмір якої має забезпечувати ДОСТАТНІЙ ЖИТТЄВИЙ РІВЕНЬ.
Напевне, законотворці вважають посадовий оклад 1218,00 для більшості спеціалістів місцевого самоврядування - достатнім життєвим рівнем...

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

panyutinorada писав:
А чому постанова № 268 не дійсна для місцевого самоврядування ?
Перегляньте " Оплату праці" № 2 від 22.01.2015 року стр.27 стаття " Складові зарплати держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування".
Показували ми КРУ і Оплату праці і всі вище названі закони та листи і як бачите ми не єдині хто не може доказати справедливість нарахування середньомісячної МД!

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Просто_человек »

Не поспішайте повертати гроші! Коли отримаєте акт КРУ, подавайте заяву до суду. Досвід інших (не нашої) установ свідчить, що суд частіше за все приймає рішення на користь працівників установи, а не КРУ!!!

admin140
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 січня 2014, 18:51
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення admin140 »

Підскажіть, матеріальна допомога на оздоровлення при неповному тижневому навантаженні виплачується у розмірі ставки чи за кількість годин? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”