Щорічна додаткова відпустка

Відповісти
Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Будьласка підкажіть механізм
Працівник має право на  до 18 календарних днів щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці. Його робочий період 1 листопада по 30 жовтня. У зв"язку з умовами кращий період для відпустки літо. Тобто відпустка за особливий характер надається наперед. В минулому році було надано 18 к. дн., зараз після обрахунку фактично відпрацьованого часу відпустка мала скласти 17 днів.
Надавати щорічні відпустки наперед можливо. Бо відповідно до статті 22 Закону України "Про відпустки" передбачений механізм відрахування у разі звільнення за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року. Але можна зробити розрахунок та надати додаткову відпустку не повної тривалості не чекаючи його звільнення у наступному році. Тобто зараз.
Підкажить хто знає який механізм перерахунку на практиці.

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

[font=Times New Roman","serif]Устранить такое несоответствие необходимо при предоставлении ежегодного дополнительного отпуска за особый характер труда за следующий соответствующий рабочий год. Допустим, что за следующий рабочий год работник имеет право на ежегодный дополнительный отпуск за особый характер труда полной продолжительности – 18 календарных дней. В таком случае за следующий рабочий год работнику следует предоставить такой отпуск продолжительностью 17 календарных дней. В такой способ и будет исправлена ситуация, когда за предыдущий рабочий год работнику был предоставлен ежегодный дополнительный отпуск за особый характер труда на 1 календарный день больше, чем полагается за этот рабочий год.  [/font]

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”