Додаткова відпустка одразу після основної

Відповісти
Olga S.
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 25 листопада 2015, 15:22
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Olga S. »

У нас в колективному договорі прописано, що кожний працівник має право на щорічну відпустку тривалістю 24 календарних дні і додаткову відпустку (за ненормований робочий день) тривалістю 4 дні. Якщо працівник бере одразу 28 календарних днів відпустки і в наказі відпустка прописана одним періодом (наприклад з 11 вересня по 8 жовтня), то  чи потрібно для кожної відпустки брати окремий розрахунковий період?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

Кожен вид відпустки потрібно розписувати за який конкретно період!

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Стаття в журналі "Бюджетна бухгалтерія" №3 за 2017 рік.
Є лист Мінсоцполітики від 01.12.2016 р. № 1623/13/84-16, в якому основну щорічну і додаткову відпустку, які зазначені в одному наказі і йдуть ода за одною, треба розраховувати за різними розрахунковими періодами.
Але, цей лист - відповідь на запитання редакції журналу, в якому вони вказали саме додаткову СОЦІАЛЬНУ відпустку на дітей, а не додаткову щорічну (як у Вашому випадку). Тобто в листі мінсоцполітики звучать лише слова "додаткова відпустка", без уточнень, які багатьох збили з пантелику. Тому в вищезазначеній статті редакція і пише, що в цьому листі в прикладі (останній абзац) йдеться саме про додаткову соціальну відпустку. А додаткові щорічні (за шк. умови, стаж держслуби і т.п) до цієї ситуації не відносяться. І в статті говориться, що додаткова щорічна розраховується за тим же періодом, що і основна, орієнтуючись на перший день основної відпустки. А якщо до основної причепили соц відпустку, відпустку ЧАЕС, навчальну.. тоді в цій ситуації різні розрахункові періоди.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”