Середній заробіток для відряджень держслужбовців у червні 2016 року: постанова 100 чи зарплата

Відповісти
Ярослава01
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 04 грудня 2015, 10:59
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Ярослава01 »

Як розрахувати с/з для оплити відряджень держслужбовців у червні. Беруться два попередні місяці, тобто квітень-травень. Але відбулася зміна структури оплати праці тоді квітень відпадає.Як у цьому випадку розрахувати середній заробіток для порівняння? Якщо можна приклад. Дякую

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В мае сотрудник получил зарплату 3000 грн. например. Если в июне зарплата больше или равна - то он получает зарплату. Если меньше - то тогда считаем среднемесячную исходя із зарплаті мая

Nadin
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 18 лютого 2015, 10:02
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Nadin »

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, зараз відрядні для держслужбовців розраховуються методом порівняння чи нараховуються як денна зарплата?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nadin писав:Доброго дня, підскажіть, будь ласка, зараз відрядні для держслужбовців розраховуються методом порівняння чи нараховуються як денна зарплата?
Порівняння! 
Відповідно до ст. 121 КЗпП, працівникам, які направляються у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим від середнього заробітку, що зберігається за такими працівниками на всі робочі дні у відрядженні за графіком, установленим за місцем постійної роботи. Тобто у випадку направлення працівника у відрядження необхідно порівняти суму середньоденного заробітку та денного заробітку відповідно до умов трудового договору й у разі, якщо денний заробіток вищий від його середнього заробітку, заплатити за час відрядження заробітну плату, а якщо вищий середній заробіток, то виплачується середня заробітна плата.
https://buhgalter.com.ua/news/oplata-pr ... serednogo/

Аватар користувача
Aelita
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 07 квітня 2015, 08:39
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aelita »

А чи дійсно рахуємо так??? :57: :57: :57:
ЗУ №889-VIII Про держ службу

Стаття 5.  Правове регулювання державної служби
1. Правове регулювання державної служби здійснюється Конституцыэю України, цим та іншими законами України, міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, постановами Верховної Ради України, указами Президента України, актами Кабінету Міністрів України та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
2. Відносини, що виникають у зв’язку із вступом, проходженням та припиненням державної служби, регулюються цим Законом, якщо інше не передбачено законом.

3. Дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом.

 

Стаття 42. Службове відрядження

1. Державний службовець може бути направлений у службове відрядження (далі - відрядження) для виконання своїх посадових обов’язків поза межами постійного місця служби, у тому числі на роботу до секретаріатів міжнародних організацій, представництв міжнародних організацій в інших країнах або органів влади іноземних держав у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

2. Керівник державної служби визначає місце, строк відрядження, режим роботи у період відрядження та завдання до виконання.

3. Строк відрядження державного службовця протягом одного календарного року не може перевищувати 60 календарних днів, крім випадків, визначених законодавством.

Направлення державного службовця у відрядження на більш тривалий строк можливе за його письмовою згодою.

4. Державному службовцю відшкодовуються витрати та надаються інші компенсації у зв’язку з направленням у відрядження в порядку і розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України.

5. За державним службовцем на весь період відрядження зберігаються його посада та заробітна плата.

6. Під час направлення державного службовця у відрядження беруться до уваги його сімейний стан та інші особисті обставини. Не допускається направлення у відрядження без їхньої згоди вагітних жінок, державних службовців, які мають дітей віком до 14 років, самостійно виховують дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства.

"зберігається заробітна плата" - як трактувати цей абзац?.. (про порівняння з середньою ні слова). :15:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

А в старому законі по іншому було написано? Це так і розумійте, що зберігається середня заробітна плата! Почитайте порядок 100 там здається написано ".....у всіх випадках збереження заробітної плати!"

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, зараз відрядні для держслужбовців розраховуються методом порівняння чи нараховуються як денна зарплата?
З 01.05.16 - за відрядження зарплата.

Євген, читайте " Бюджетну бухгалтерію" № 40 за 2016 рік.
А на вебінарі на це питання надавала відповідь Т.Руда.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

panyutinorada писав:
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, зараз відрядні для держслужбовців розраховуються методом порівняння чи нараховуються як денна зарплата?
З 01.05.16 - за відрядження зарплата.

Євген, читайте " Бюджетну бухгалтерію" № 40 за 2016 рік.
А на вебінарі на це питання надавала відповідь Т.Руда.
Упс, прослухав! Дякую, виправляюсь!
Поки не прийнято відповідний порядок, порівнювати не потрібно, а платити середньоденну, на скільки я зрозумів фахівця мінсоцполітики
Таким чином, починаючи з 01.05.2016 р. (дати набрання чинності Законом № 889) при направленні держслужбовця у відрядження йому виплачують зарплату (передбачену умовами трудового договору). Порівнювати ж середній заробіток, розрахований згідно з Порядком № 100, із денною зарплатою, як це передбачає ст. 121 КЗпП, не потрібно.

Аватар користувача
Aelita
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 07 квітня 2015, 08:39
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aelita »

panyutinorada,
дякую! :31:

53100@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 14 квітня 2016, 16:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення 53100@ukr.net »

Доброго дня. Не могли б написати номер та дату листа Мінсоцполітики.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

53100@ukr.net писав:Доброго дня. Не могли б написати номер та дату листа Мінсоцполітики.
https://buhgalter.com.ua/upload/news/20 ... _84-16.doc

53100@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 14 квітня 2016, 16:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення 53100@ukr.net »

Мене цікавив лист стосовно оплати відряджень державних службовців.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

53100@ukr.net писав:Мене цікавив лист стосовно оплати відряджень державних службовців.
Це стаття від - Коновал Світлана, головний спеціаліст відділу оплати праці в бюджетній сфері Департаменту заробітної плати та умов праці
Номер 40 бюджетної бухгалтерії

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8794
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1191 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

53100@ukr.net писав:Мене цікавив лист стосовно оплати відряджень державних службовців.
Завтра на сайті буде новина з новим листом від мінсоцполітики з цього приводу!

53100@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 14 квітня 2016, 16:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення 53100@ukr.net »

Дуже дякую!

Відповісти

Повернутись до “Середня зарплата”