звіт за формою 1-ДФ

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Lima (освіта) писав:
Антон Янко писав:Lima (освіта), потрібно подати корегуючу з усіма даними як у звітному, але з ознакою 1 у останній графі.
Добрий день! А коригуюча тільки один звіт змінить?
До закінчення строку подачі звіту 1ДФ за 1 квартал 2018 року ще залишається трішки менше місяця, про які "коригуючі" може йти мова!? Приймається останній (Звітний новий) відісланий звіт. Уточнюючі звіти  будуть після 10.05.2018 року.

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

eMelya, останній поданий звіт для 1ДФ не діє. Приймаються всі звіти і задвоюють, затроюють і т.д. дані.

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Lima (освіта), коригуюча змінить дані того звітного періоду, до якого вона подана.

ppl92
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 21 липня 2014, 09:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ppl92 »

Добрий день, підскажіть, будь ласка, якщо у нас є депонована стипендія, то в звіті 1-ДФ ми показуємо її як нараховану, але не перераховану? чи потрібно показувати і як нараховану і перераховану?

Kaktucik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 серпня 2016, 11:00
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Kaktucik »

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, при заповненні уточнюючого податкового розрахунку (1ДФ) порція проставляється -1, а "Працювало за трудовими договорами" та"  "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється чи ні ? Дані по цим даним не змінювалися. А також ще одне питання, чи  самозайняті особи, ФОП підпадають під категорію  "Працювало за цивільно-правовими договорами"?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

ppl92 писав:Добрий день, підскажіть, будь ласка, якщо у нас є депонована стипендія, то в звіті 1-ДФ ми показуємо її як нараховану, але не перераховану? чи потрібно показувати і як нараховану і перераховану?
У графі відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі (без вирахування) відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів (п. 3.2 Порядку № 4).
У графі 3 відображається сума фактично виплаченого фізособі доходу (також без вирахування ПДФО, ЄСВ, страхових внесків до накопичувальних і недержавного пенсійного фондів, суми ПСП) у розрізі ознак доходів і ПСП (п. 3.3 Порядку № 4).

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Kaktucik писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, при заповненні уточнюючого податкового розрахунку (1ДФ) порція проставляється -1, а "Працювало за трудовими договорами" та"  "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється чи ні ? Дані по цим даним не змінювалися. А також ще одне питання, чи  самозайняті особи, ФОП підпадають під категорію  "Працювало за цивільно-правовими договорами"?
Оскільки Уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого Податкового розрахунку, при поданні Уточнюючого податкового розрахунку необхідно зазначити номер порції навпроти напису "Порція" та заповнити реквізити "Працювало за трудовими договорами" та "Працювало за цивільно-правовими договорами". При поданні уточнюючого податкового розрахунку проставляється той номер порції, який був проставлений у поданому раніше податковому розрахунку (запитання-відповідь за кодом 103.25 з ресурсу База податкових знань ("ЗІР"))

ФОП, які виконували роботи згідно з цивільно-правовими договорами, відповідно до абз. 4 п. 3.3 розд. 3 Інструкції зі статистики кількості працівників до кількості "працюючих за цивільно-правовими договорами" не включаються (запитання-відповідь за кодом 103.25 з ресурсу База податкових знань ("ЗІР")).

охорона
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 21 березня 2018, 11:48
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення охорона »

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, працівник отримав в травні дохід 6000, в червні повернув 1000 в касу як помилково нараховані. як правильно відобразити в 1 ДФ звіті?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

відображаєте у звітах НАРАХОВАНІ суми. я думаю, що працівник вніс зайву суму без податків. якщо вніс повну нараховану суму- то дохід ставите = 5000. нараховано у 05, перерахунок у 06- а звіт за ІІ кв-буде загальна сума

охорона
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 21 березня 2018, 11:48
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення охорона »

Дякую, і ще питання - якщо працівник кілька разів за квартал працював від ЦЗ на громадських роботах по трудовому договору, у звіті відображати кожен період роботи, чи загальну сумму отриманого доходу працівником за весь період?

Ольга Павлуш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2018, 15:24
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга Павлуш »

Доброго дня! Сьогодні виявила помилку в звіті 1ДФ, а саме неправлильно заповнену суму з ознакою доходу 147. Як бути? Подавати уточнений звіт чи відкоригувати суми в третьому кварталі? Чи буде штраф якщо загальна сума доходу не змінюється? Дякую

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

охорона писав:Дякую, і ще питання - якщо працівник кілька разів за квартал працював від ЦЗ на громадських роботах по трудовому договору, у звіті відображати кожен період роботи, чи загальну сумму отриманого доходу працівником за весь період?
заполнять несколько строк, если в течение отчетного квартала работник неоднократного принимался и увольнялся с работы. То есть заполняем столько строк, сколько раз информация об изменении места работы лица встречается в отчетном квартале.

Султана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 13 жовтня 2015, 21:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Султана »

Підкажіть, здала звіт 1дф і помилково вказала не вірне прізвище головного бухгалтера і його код, хоча електронний ключ для підписання звіту обрала вірний. Як виправити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8916
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Султана писав:Підкажіть, здала звіт 1дф і помилково вказала не вірне прізвище головного бухгалтера і його код, хоча електронний ключ для підписання звіту обрала вірний. Як виправити?
https://goo.gl/fcNtoF

Anna_N
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 23 січня 2018, 15:06
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Anna_N »

Доброго дня!
Як відобразити нарахований в грудні2018 року , але досі не отриманий від ФСС лікарняний у звіті 1-ДФ за 4 квартал?
Як нарахований= виплачений, як нарахований, але не виплачений, чи взагалі не влючати, а показати в 1 кварталі 2019 року?

:57:

Відповісти

Повернутись до “Звітність”