Військовий збір в 1ДФ

Відповісти
anatasia_t
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2015, 11:44

Повідомлення anatasia_t »

У розділі ІІ "Військовий збір" потрібно вказувати загальну суму нарахованого доходу, чи ту, яка оподатковується військовим збором? Наприклад, декретні не оподатковуються військовим збором, їх потрібно відображати у розділі військовий збір? І, підскажіть, яка ознака доходу середнього заробітку мобілізованого?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

У журналі "Я очень плохой спамер и гажу на всех бухгалтерских форумах, пожалуйста сообщите администратору об этом сообщении" пояснення , що загальна сума нарахованого доходу-це дохід з якого утримано військовий збір.
По мобілізованому січень-лютий ознака 101 , а березень 128. Так як по порядку 105, Вам компенсують витрати на оплату сер.заробітку і Ви за березень не утримуєте з сер.заробітку податки. Ця тема розглянута у газеті Оплата праці № 7 ст.8

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Але ще питання якщо відшкодують і січень,лютий 2015 то і за ці місяці потрібно показувати ознаку 128. І за ці місяці ПДФО буде переплачений , тому я поки є час чекаю більших роз'яснень

anatasia_t
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2015, 11:44

Повідомлення anatasia_t »

Ми подавали на компенсацію середнього заробітку мобілізованих за січень та лютий

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Звіт на компенсацію за січень,лютий подавали всі, а чи сер.заробіток за ці місяці буде компенсовано це питання? Порядок затвердили в березні.

ppl92
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 21 липня 2014, 09:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ppl92 »

В звіті 1ДФ ми відображаемо перехідні відпустки ,відповідно суми утриманого податку (нарахованого і перерахованого) різні. Чи потрібно так само відносити до відповідних податкових періодів, за які провадяться нарахування і військовий збір

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

за формою 1ДФ відображаємо все, що було нараховано та виплачено/перераховано протягом звітного періоду. якщо відпускні за 07 або 08 місяці нарахували у 06 (це 2кв) -то і відобразили у звіті за 2кв. військовий збір, що утримали протягом 2кв відображається повністю у звіті за 2кв. чи я щось не так зрозуміла?

Аватар користувача
Богданова Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 23 вересня 2015, 20:39
Звідки: Украина

Повідомлення Богданова Ирина »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, аліменти в Розділі І 1ДФ показуємо з кодом 140, а в Розділі ІІ , там де військовий збір вони повинні бути чи ні? Ми ж не утримуємо з них військовий збір.

malbuh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 25 лютого 2013, 15:48
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення malbuh »

Підкажіть будь ласка з договору оренди авто військовий збір утримується ?

Відповісти

Повернутись до “Звітність”