В 1 ДФ рядок Працювало за трудовими договорами

Відповісти
ррррррр
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення ррррррр »

В 4 кварталі виплатили індексацію звільненим працівникам за 2 квартал. В звіті 1 ДФ в рядку працювало за трудовими договорами цих осіб не вказувати (по звіту кількість фізичних осіб 51 , а працювало за трудовими договорами 47) Вірно? Спасибі.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

ррррррр писав:В 4 кварталі виплатили індексацію звільненим працівникам за 2 квартал. В звіті 1 ДФ в рядку працювало за трудовими договорами цих осіб не вказувати (по звіту кількість фізичних осіб 51 , а працювало за трудовими договорами 47) Вірно? Спасибі.
В поле За трудовим договором ставите найвищу кількість працівників у 4 кварталі (зазвичай відділ кадрів повинен надавати цю інформацію). Звільнені в 2-му кварталі сюди не враховуються. Кількість фізичних осіб завжди буде дорівнювати кількості идентифікаційних номерів  (або номер-серія паспорта) у звіті.
Із Порядку заповнення:
"навпроти напису "Працювало за трудовими договорами" проставляється кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами);
навпроти напису "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді."

Відповісти

Повернутись до “Звітність”