Заробітна плата головного бухгалтера

karolinka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2012, 19:25
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення karolinka »

Відповідно до Наказу МСП №526 "Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" 
посадові оклади головних бухгалтерів закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заступників керівників структурних підрозділів цих закладів встановлюються на 10-30 відсотків нижче, ніж посадові оклади відповідних керівників, визначені за схемами тарифних розрядів, затвердженими цим наказом (а це на 10 відсотків нижче 18 тарифного розряду.)

В установі діє централізована бухгалтерія. Посада головного бухгалтера - "Начальник відділу бухгалтерського обліку-головний бухгалтер", за яким розрядом потрібно йому нараховувати заробітну плату, за посадою "головного бухгалтера" чи "начальника відділу"? Може хтось бачив якісь роз'яснення? 
Заробітна плата головного бухгалтера - на 10 відсотків нижче 18 тарифного розряду;
Заробітна плата начальника відділу - 15 тарифний розряд.
Допоможіть будь ласка, бо наш головний розпорядник прийняв рішення "ущемити" головного бухгалтера та наполягає що 15 тарифний розряд, як у начальника відділу (що є меншим на 649 гривень), бо в типовому штатному існує лише посада бухгалтера, а не головного бухгалтера, а начальника відділу бухгалтерського обліку-головного бухгалтера затвердили у структурі на підставі рішення місцевої ради.

Tanya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 січня 2021, 11:29
Регіон: Миколаїв

Повідомлення Tanya »

Чи має право головний спеціаліст-бухгалтер фінансовоно відділу ОТГ право на надбавку за вислугу за час роботи на посаді головного бухгалтера державної установи, не державного службовця та в якому розмірі ? Чи лише за період роботи на державній службі ? Присяга прийнята в 2000 році, потім 3 роки роботи в держуправлінні, потім 5 років фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності , потів 12 років головний бухгалтер державної лікарні.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”