Внесення даних відбувається у форму де вибираються всі необхідні параметри. Після внесення кожної суми перерахунок здійснюється автоматично що дозволяє постійно контролювати правильність внесення

На даному прикладі ми бачимо розрахунок заробітної плати вчителя за навантаженням укр. мови. Підвищення окладу, якщо таке є вираховується у першу чергу та позначається окремо, далі оклад множиться на ставку (навантаження) і аж потім на нього нараховуються надбавки і доплати. При внесенні даних спочатку вибирається розряд (при виборі категорії розряд проставляється сам та сума відповідного окладу), при внесенні підвищень, надбавок та доплат необхідно вибрати вид оплат та вводити змінні (якщо вони не були внесені у довідник оплат). Таким чином можна точно зробити розрахунок по оплаті вчителя по кожному предмету. Внизу вибирається джерело фінансування (функція та джерело надходження коштів), таким чином можна окремо планувати кошти освітньої субвенції, місцевого бюджету та трансфертів з інших місцевих бюджетів. Після внесення розрахунку по кожному предмету можемо побачити загальний розрахунок заробітної плати вчителя. Якщо автоматичний розрахунок по оплаті не задовольняє, можна внести самому суму в колонку Редагування (але в такому випадку прив’язка до перерахунку буде відсутня і контролювати дану оплату доведеться повністю самостійно):

Полегшити внесення розрахунку по кожному предмету допомагає функція дублювання карток розрахунку. Під час дублювання картки по співробітнику змінюємо лише посаду та кількість годин навантаженні і за потреби додаємо якісь доплати що стосуються саме навантаження того чи іншого предмета. Результат можемо переглянути у вигляді універсального тарифікаційного списку:

Або штатного розпису

Підтримується внесення і вакантних посад щоб запланувати також і на них кошти
Доплату до мінімальної програма розраховує згідно визначеної (в довіднику оплат) бази розрахунку
