Утримання аліментів із заробітної плати

Відповісти
ppl92
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 21 липня 2014, 09:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ppl92 »

Добрий день! Підскажіть будь-ласка, якщо дитині 06 березня 2015 року виповнилося 18 років, аліменти утримуємо із зарплати нарахованої до 06.03.2015р. чи із зарплати нарахованої за повний місяць. Дякую за відповідь.

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

за 5 днів

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Добрый день. У работника по трём исполнительным документам в сумме подлежит удержанию 75% дохода. Согласно п.4 ст.70 Закона Украины "Про виконавче провадження" №606-ХІV размер отчислений не может превышать 70%. В ближайшее время должен решиться вопрос о перераспределении размера алиментов, но пока его нет. Я удерживаю 70% а ещё 5% "накапливаю" в долг? Спасибо

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

kuhmenko писав:У работника по трём исполнительным документам в сумме подлежит удержанию 75% дохода. Согласно п.4 ст.70 Закона Украины "Про виконавче провадження" №606-ХІV размер отчислений не может превышать 70%. В ближайшее время должен решиться вопрос о перераспределении размера алиментов, но пока его нет. Я удерживаю 70% а ещё 5% "накапливаю" в долг?


Самостійно бухгалтер не може зменшувати суму утримань по виконавчим листам, вимагайте у виконавчої служби письмового роз'яснення щодо розміру утримань з особи.
Їх письмова відповідь - то Ваше алібі у неоднозначній ситуації.
У мене на практиці була схожа історія.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

згодна-підстрахуйте себе. якщо було 2 виконавчих, а третій надійшов пізніше-поверніть із супровідним листом для надання роз"яснень. якщо отримали всі три одразу-теж поверніть для роз"яснення. щоб не накопичувати боргу-можете пояснити працівнику ситуацію і на період очікування роз"яснень за його заявою утримувати аліменти. після отримання роз"яснень зробите перерахунки і врахуєте ці вже утримані суми

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Підскажіть, будь-ласка, чи діє норма про утримання аліментів не <30% ПМ в 2016 році, якщо в працівника заробітна на рівні мінімальної заробітної плати (виконавчий лист 1/4 з/пл) ?

nosovav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 травня 2016, 10:19
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nosovav »

Добрый день! Помогите пожалуйста!
В учреждение в мае 2016 года поступил исполнительный лист на мать 2-х детей об удержании алиментов в пользу отца с удержанием задолженности с октября 2014 года. Работнице, как матери 2-х детей за все время работы предоставлялась льгота по подоходному налогу и предоставлялся соц. отпуск на детей за 2014-2015 годы. Вопрос: как быть с периодом 2014-2015 гг, надо ли удерживать с нее сумму предоставленной льготы и что делать с отпусками на детей, которые она использовала за 2014 и 2015 годы???
Спасибо за ответ.

knopochka_mala
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 15 серпня 2014, 15:10

Повідомлення knopochka_mala »

Підкажіть нормативні документи, у яких вказано, що сплата аміментів відбувається саме до дати виповнення повноліття, а не місяць. Буду дуже вдячна.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8740
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

knopochka_mala писав:Підкажіть  нормативні документи, у яких вказано, що сплата аміментів відбувається саме до дати виповнення повноліття, а не місяць. Буду дуже вдячна.
Стаття 180. Обов'язок батьків утримувати дитину

1. Батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Глава 15. ОБОВ'ЯЗОК МАТЕРІ, БАТЬКА УТРИМУВАТИ ДИТИНУ ТА ЙОГО ВИКОНАННЯ
(Кодекс сімейний,  ВР України, від 10.01.2002,  № 2947-III "Сімейний кодекс України")

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”