Відпустка без збереження

Відповісти
taisa.smirnova.75
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 27 травня 2014, 16:08

Повідомлення taisa.smirnova.75 »

Доброго дня. Працівник, який працює тимчасово, пропрацювала 1 місяць. Та іде в відпустку без збереження заробітної плати за сімейними обставинами. Чи може бюджетна установа надати такому працівникові відпустку без збереження з/пл?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Якщо за сімейними обставинами , то стаття 26 Закону № 504. За цією статтею відпустка надається виключно за угодою сторін. Остаточне рішення стосовно надання такої відпустки приймає керівник бюджетної установи, тобто лише за умови згоди роботодавця працівник отримає ії.

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Чи подовжується відпустка без збереження заробітної плати на святкові та неробочі дні?

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Злийко Анна писав:Чи подовжується відпустка без збереження заробітної плати на святкові та неробочі дні?
Ні, не подовжується. Відповідно до ст.5 Закону України про відпустки №504/96-ВР до складу відпустки без збереження зарплати входять святкові та неробочі дні.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”