Розрахунок оплати праці

Відповісти
Аватар користувача
Умрихина Яна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 07 січня 2015, 18:37
Звідки: Украина, Запорожье

Повідомлення Умрихина Яна »

Згідно затвердженого кошторису на поточний рік бюджетна установа робить розрахунок фонду заробітної плати. При недостатньому  фінансуванні установи фонд заробітної плати, згідно штатного розпису на рік, більше ніж ФОП по затвердженому кошторису, але за рахунок вакансій, лікарняниї, відпускних виплат, фактичний фонд заробітної плати, менше ніж ФОП  за кошторисом. Чи повинен річний  фонд заробітної плати за штатним розписом співпадати з фондом заробітної плати  у розрахунку фонду заробітної плати на рік?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

фонд з/пл на рік може бути більшим за фонд з/пл по штатному розпису за рахунок запланованих премій, запланованих доплат та фонду матдопомоги. фактичний фонд  (без премій) майже завжди менший за рахунок вакансій та лікарняних ФСС. за звичай- за рахунок економії нараховуються премії та різні доплати (наприклад, за відсутнього), але в межах затвердженого фонду.

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Подскажите пожалуйста, совсем уже запуталась.
1. Работник в апреле внес на счет деньги в сумме 265,31 грн, так как должен был при увольнении за отпуск, который отгулял наперед. И в этом же месяце на 265,31 грн мы виплатили з/п меньше одному сотруднику, т.е. была кредиторка по з/п. Как правильно все отобразить и фактические в апреле будут за минусом 265,31, которую мы были должны или фактические - это полная сумма з/п, которую мы насчитали, а кассовые будут меньше?
2. Если нам перечислили на счет долг за отпуск 265,31 грн, то это будет заносится в книгу "асигнувань"или это отдельные деньги?
Заранее спасибо!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”