Порядок присвоєння рангі державним службовцям

Відповісти
Наталія1207
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2016, 17:44
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Наталія1207 »

Після прийняття Закону україни "Про державну службу", який набрав чинності 01.05.2016 року всім державним службовцям повинні бути присвоєні ранги згідно нового закону. На даний час закон діє, ранг присвоювати потірбно, але проблема в тому, що до цього часу з вищестоячої організації не повернувся затверджений штатний озпис згадно якого необхідно нараховувати оплату за ранг по новому закону. На даний час працівник нашої установи вирішив звільнитися. За законом ми повинні присвоїти йому ранг по новому закону та звільнити, але проблема в тому, що бухгалтер не має права нарахувати людині розрахункові за відсутності штатного, тому ранг йому не присвоюється і людина звільняється з рангом який був йому присвоєний за старим законом про держслужбу. На мою думку це є порушенням ЗУ "Про держслужбу" від 01.05.2016 року і при бажанні працівника він матиме право через суд доказати порушення його права. Чи правильно звільнення людини без присвоєння рангу за новим законом ??????

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Отсутствие штатного не может быть обусловлено в вашем случае какой-либо уважительной причиной. И, когда оно вам таки придет - там будет заднее число стоять. Увы, многие сейчас в таком положении, мне тоже до сих пор не пришел приказ на начальника, которому мы не можем присвоить ранг. Сидим, ждем.

Наталія1207
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2016, 17:44
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Наталія1207 »

Ждать єто конечно приходиться всем, но работник который увольняеться должен получить трудовую с записью о ранге и записью об увольнении, если его уволить - запись о ранге после этого никто не сделает. Как я правильно поняла "закон" главнее чем штатное, мы обязаны присвоить ранг, так как своими действиями нарушаем ЗАКОН.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”