Бухгалтер по платним послугам.

Відповісти
Анна1979
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 17 лютого 2015, 13:47
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення Анна1979 »

Доброго ранку. Підкажіть, будь ласка. Є школа мистецтв, яка надає платні послуги (плата за навчання), звичайно всі гроші йдуть на окремий спецрахунок. Є централізована бухгалтерія, яка займається веденням бухобліку всієї дуже великої установи (не тільки школи мистецтв, а ще багатьох підрозділів). Саме питання: чи можно з цього спецрахунку на який йдуть кошти за навчання, платити бухгалтеру якусь премію чи доплату (за наявності цього пункта в положенні) чи з цього рахунку можно платити кошти тільки викладачам? Дуже дякую за відповідь.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

ZigaShot писав:Доброго ранку. Підкажіть, будь ласка. Є школа мистецтв, яка надає платні послуги (плата за навчання), звичайно всі гроші йдуть на окремий спецрахунок. Є централізована бухгалтерія, яка займається веденням бухобліку всієї дуже великої установи (не тільки школи мистецтв, а ще багатьох підрозділів). Саме питання: чи можно з цього спецрахунку на який йдуть кошти за навчання, платити бухгалтеру якусь премію чи доплату (за наявності цього пункта в положенні) чи з цього рахунку можно платити кошти тільки викладачам? Дуже дякую за відповідь.
при розрахунку вартості 1 години занять враховується зазвичай певний% преміальних. і в кінці навчального року вся економія розподіляється як премія викладачам, керівникам та бухгалтеру. економія може вийти, якщо, наприклад, виникла необхідність провести заміну викладача (основний захворів, на курсах та ін.) з оплатою за нижчим розрядом-то до встановлених %преміальної суми слід добавити ще й цю економію.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”