Оплата праці за проведення консультацій та атестації у екстернів

Відповісти
Svetlana Olegivna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 листопада 2018, 09:22
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Svetlana Olegivna »

Згідно Положення про екстернат у ЗНЗ Наказ МОН України від 13.03.2017 №369 сказано, що на проведення консультацій відводиться по 15 хвилин на одного екстерна з кожного предмета згідно з графіком, затвердженим керівником навчального закладу (але не більше 3 годин на предмет відповідного класу). Як правильно зробити тарифікацію, взагалі чи потрібно заводити тарифікаційний лист?
З наказу МОН України №127 від 19.03.2001 "Про оплату праці педагогічним працівникам за проведення атестації у екстернів" зрозумілу, що оплата погодинна, але як вести документацію (оплату), провести всі виплати на кінець навчального року після ДПА чи все-таки зробити тарифікаційний список?

Дякую за увагу. 

[/justify]

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

у минулому році у нас була така ситуація. як рахувати час-це "парафія" інспекторів, а оплату ми здійснювали за поданими табелями погодинно згідно встановлених категорій педпрацівників, як погодинно проводиться оплата педагогам-сумісникам. в цьому році були розмови про екстернат, але для оплати ще документів (наказів та табелів) не надавали

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”