Складання звіту з ЄСВ за листопад 2017

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Відповісти
Ольга Вольська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 квітня 2017, 15:50
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Ольга Вольська »

Доброго дня. Допоможіть знайти відповідь на таке питання: у жовтні 2017р. працівник отримав заробітну плату за 21 к д., тобто за повний місяць. Але на зміну "гарного настрою, приходить поганий", у кінці місяця, після отримання на карточку з/п, він раптово відкриває лікарняний з 30.10 по 03.11.17. У звіті з ЄСВ за жовтень було показано повний місяць, без лікарняного. Тепер, прийшов листопад, ми показуємо лікарняний за жовтень та листопад окремими рядочками з кодом 29, показуємо заробітну плату за листопад, а от як відобразити сторнування 2-х днів(30.10 та 31.10.17) у звіті за листопад 2017р?

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 200
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Ольга Вольська писав:Доброго дня. Допоможіть знайти відповідь на таке питання: у жовтні 2017р. працівник отримав заробітну плату за 21 к д., тобто за повний місяць. Але на зміну "гарного настрою, приходить поганий", у кінці місяця, після отримання на карточку з/п, він раптово відкриває лікарняний з 30.10 по 03.11.17. У звіті з ЄСВ за жовтень було показано повний місяць, без лікарняного. Тепер, прийшов листопад, ми показуємо лікарняний за жовтень та листопад окремими рядочками з кодом 29, показуємо заробітну плату за листопад, а от як відобразити сторнування 2-х днів(30.10 та 31.10.17) у звіті за листопад 2017р?
В листопаді сторновану зарплату за жовтень Ви показуєте з мінусом  ; місяць вказуєте  жовтень
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 27 листопада 2017, 09:41 користувачем Alisa17, всього редагувалось 2 разів.

санек_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 03 червня 2013, 16:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення санек_ubr »

п.4.9 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: "Якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній період, зокрема у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, суми донарахованої заробітної плати включаються до заробітної плати місяця, у якому були здійснені такі донарахування."

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

але можна показати суми від"ємні за минулий період, якщо це пов"язано з нарахуванням лікарняних, Звіти з такими сумами, якщо є нарахування лікарняних, приймаються без попереджень та помилок

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”