ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Відповісти
Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Як заповнити таблицю 7 Додатку 4, якщо держслубовець брав 14 календарних днів без збереження?

Аватар користувача
Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

Відповідно до п. 4.13 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 454 , таблиця 7 додатка 4 формується та подається страхувальниками в разі визначення періодів (строків) трудової або іншої діяльності, що відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію, а також періоди страхового стажу, не пов'язані з трудовою та/або професійною діяльністю.

Оскільки період знаходження держслужбовця у відпусці без збереження заробітної плати відноситься до періоду, що включається до стажу державної служби (п. 3 Порядку обчислення стажу державної служби, затверджений постановою КМУ від 03.05.94 р. № 283), відомості про осіб, які перебувають у цій відпустці, подаються на загальних підставах.

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

тобто в таблиці 7 все рівно буде 31 календарний день?)

Аватар користувача
Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

так

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Дякую-дякую

o.fedevuch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 19 серпня 2014, 09:17

Повідомлення o.fedevuch »

Підкажіть, будь ласка, якщо особа перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років чи потрібно подавати таблицю 7 щомісячно впродовж усього періоду перебування цієї особи у такій відпустці. Дякую!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

працівникам, що мають право на спецстаж, період знаходження у відпустках по догляду за дитиною до 3р то до 6р зараховується до такого стажу і, виходячи з цього, ми таких працівників включаємо до т.7, як і до т.6-вони ж знаходяться у трудових відносинах.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

o.fedevuch писав:Підкажіть, будь ласка, якщо особа перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років чи потрібно подавати таблицю 7 щомісячно впродовж усього періоду перебування цієї особи у такій відпустці. Дякую!
Поки особа перебуває у соціальній відпустці по догляду за дитиною, то за цей час дані про таку особу подають установи соцзахисту населення, де працівниця отримує виплати на дитину. Дані не можуть на одну фізичну особу задвоїтися. У табл.5 один раз потрібно показати " дату початку " відпустки по догляду за дитиною. У місяці виходу працівниці з такої відпустки " дата закінчення " потрібно відобразити у табл.5

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Olga_K писав:ми таких працівників включаємо до т.7, як і до т.6-вони ж знаходяться у трудових відносинах
А у табл.5 Ви таких працівників як відображаєте ???
Відображення перебування працівниці у відпустці по догляду за дитиною у табл.5 передбачено самою формою Звіта з ЄСВ тільки два раза, тобто " дата початка " і " дата закінчення ". А протягом трьох років яким чином ???

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

я так зрозуміла що в 7 таблиці таких працівниць не показувати. Так?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

в т.5 працівників показуємо в тому місяці, якщо надається відпустка або якщо закінчується. згодна з тим, що на "таких відпускників" надається т.6 органами, що оплачують їм цю відпустку, але ж там немає відомостей про "спецстаж" цих працівників, а з нами вони знаходяться у трудових відносинах і "спецстаж" ми нараховуємо-ось тому і ми звітуємо

novoselovsky
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 04 липня 2019, 09:52
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення novoselovsky »

Доброго дня! 
Допоможіть розібратися  
чи потрібно зараз в таблиці 7 відображати данні щодо 
педпрацівників (завідувачів, вихователів та муз.керівників дошкільних закладів) та 
працівників культури (директорів, завідувачів сільських клубів та хормейстерів, балетмейстерів)

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”