виконання роботи за сумісництвом у основний робочий час

Люся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2014, 12:46

Повідомлення Люся »

Доброго дня! У нас ситуація, наближено описана в журналі "Бюджетна бухгалтерія" № 36 від 29 вересня 2014 року. Директор міського історичного музею веде гурток у центрі позашкільної роботи, і хоче проводити цю роботу у основний робчий час з дозволу керівника. Ми з бухгалтером прочитали статтю на ст. 26-27 даного журналу, але так і не дійшли єдиного висновку. Педагогічна освіта у директора музею є, кількість годин - 8 на тиждень, усе в нормі. З листа Мінсоцполітики від 21.10.2011№ 308/13/133-11 довідались, що дозвіл директору закладу культури дає вищестояща організація (у нашому випадку - управління культури і туризму). Але ніде немає пояснення, як має бути оформлений цей дозвіл? Якщо наказом, то чи повинні бути зазначені конкретні дні і години на виконання педагогічної роботи у іншому закладі? Якщо можна, дайте, будь ласка, роз'яснення, щоб ми потім не мали неприємностей при перевірці фінінспекції. Спасибі.

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Доброго дня!
Як Ви правильно вказали, як повинен бути оформлен цій дозвіл нормативкою не встановлено. Тому це цілком може бути як тнказ, так й розпорядження, чи просто у довільній формі складений дозвіл.
теж саме стосується й його змісту. Проте, на мою думку, зазначати конкретні дні і години на виконання педагогічної роботи - це зайве, бо ці години можуть й змінитися.

Люся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2014, 12:46

Повідомлення Люся »

Дякую! :)

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

інспекторам управління освіти та методистам науково-методичного центру цього ж управління в вересні 2014р було дозволено у школах управління викладацьку діяльність різних предметів з оплатою праці згідно встановлених вчительських категорій. викладацька діяльність- це викладання в робочий час по основній посаді. тепер у травні 2015 відділ кадрів звільняє цих працівників як сумісників та з виплатою компенсації за 50днів невикористаної відпустки. виникло питання про те, що компенсація не виплачується, а тільки припиняється викладацька діяльність 29(30)(31) травня 2015р. за директорів шкіл та заступників було роз"яснення, що відпустка або компенсація не надається, а при розрахунку відпускних по основній посаді суми з/пл за викладацьку діяльність враховуються до розрахунку відпускних. а як бути з інспекторами та методистами? це ж різні коди та заклади, хоча і в одному управлінні....

gdvd@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 07 травня 2015, 14:15
Регіон: Донецкая область

Повідомлення gdvd@ukr.net »

Подскажите, можно ли юристу в лечебном учреждении дать совместительство санитарки?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

gdvd@ukr.net писав:Подскажите, можно ли юристу в лечебном учреждении дать совместительство санитарки?
Ограничений в законодательстве на этот счет нет., ведь должность санитарки (младшей медицинской сестры) не подразумевает наличие специального медицинского образования.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”