Зарплата педпрацівників за семестр

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 355
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Доброго дня! Мене цікавить ситуація: приймаю я педпрацівників з 01.09 по 30.11, тобто на 1 семестр. Тариф.список розрахований на навч.рік, згідно якого викладач, наприклад, має 0,1 ставки. Як приймаю на 10 міс. : з 01.09 по 30.06, то тут ясно - оплачую 0,1 щомісяця. А якщо лише рахувати за 1 семестр, то я плачу ті ж 0,1 ставки, чи більше (навантаження збільшилось, скоротились терміни викладання. Як платити з/п?

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Доброго дня, miron!
Оскільки у вашому запитанні сказано про викладача, то припускаю, що йдеться про викладача вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації (не педучилища). Спочатку відзначу, що навчальне навантаження викладачам вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів визначається один раз на рік до початку навчального року (п. 63 Інструкції, затвердженої наказом МОН від 15.04.93 р. № 102). Тобто зменшувати/збільшувати навантаження протягом навчального року недопустимо.
Але п. 81 згаданої Інструкції передбачено ситуацію із оплати праці викладачу у разі зменшення навантаження: якщо протягом навчального року навчальне навантаження викладача зменшується з незалежних від нього причин (зміни в навчальних планах, злиття груп тощо), до кінця навчального року йому виплачується місячна заробітна плата, встановлена на початку цього навчального року, за умови довантаження іншою організаційно-педагогічною роботою.
Якщо вас все ж таки цікавлять учителі шкіл (педагоги педучилищ), то про ситуації із збільшення/зменшення їх педнавантаження йдеться у п. 76 наведеної Інструкції.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”