Відпустки

Відповісти
Аватар користувача
LINAS
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 02 квітня 2013, 15:05
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення LINAS »

Чи належить бухгалтеру додаткова відпустка за роботу на комп'ютері?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

ні-ще десь у 2000 році головний санлікар підписав документ, що робота за моніторами не відноситься до шкідливих умов праці і відповідно.... бухгалтеру можна надавати до основної відпустки(24 дні) ще додатково до 7днів за ненормований час або інше згідно колдоговору

Аватар користувача
makarenkoiryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 21 серпня 2014, 14:28

Повідомлення makarenkoiryna »

Допоможіть будь ласка! Як розрахувати відпускні, якщо працівник працює на ставку мед.сестрою з масажу і на 0,5 ставки (внутрішнє сумісництво) мед.сестрою з фізіотерапії. Ми не підпадаємо під перелік п.10 Положення 43.

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Розраховуйте віпускні за кожною посадою окремо

Аватар користувача
makarenkoiryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 21 серпня 2014, 14:28

Повідомлення makarenkoiryna »

Дякую.

Тетяна Ковальова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 27 квітня 2015, 15:16
Регіон: Луганская область

Повідомлення Тетяна Ковальова »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо декретна відпустка була продовжена на рік, тобто до 4-х років, у зв’язку з необхідністю домашнього догляду за дитиною до досягнення нею 4-х річного віку згідно довідки ЛКК, чи зберігається за працівником колишня посада? та чи можливо приймати на цю посаду іншого постійного працівника?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

За таких умов посада зберігається, а вакансію можна заповнити за строковим тр договором.

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

Доброго дня, зберігається.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”