Встановлення тарифного розряду

Антонова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 липня 2017, 16:16
Звідки: Ukraine, Kherson
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Антонова Наталья »

Доброго дня, допоможіть розібратися. Ми, комунальний заклад  спорт. школа вищої с/майстерності, маємо посаду методиста, який закінчив вищий уч. заклад з фізичної культури, який правильно установити розряд 13 чи 14 по оплаті праці? 

meli28
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 22 вересня 2017, 06:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення meli28 »

Добрий день. Допоможіть будь ласка:  коли можна атестувати  бухгалтера І категорії (магістр, стаж роботи гол.бухом у ПП - 8 р., бухгалтером І кат. у бюдж. організації - 6 міс.)?  який тарифний розряд присвоїти? Щиро дякую!

refflex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2017, 13:20
Регіон: Херсонская область

Повідомлення refflex »

Доброго дня!
Ситуація:
Прийняли співробітника на посаду касира. Через звільнення бухгалтера ІІ категорії (7 т.р.) співробітника переведено на посаду бухгалтера б/к (6 т.р.)
у співробітника є вища освіта - спеціаліст з фінансів (диплом був ще при приянятті на роботу касиром).

чи правильно прийняли співробітника на посаду бухгалтера, а не на посаду бухгалтера (з дипломом спеціаліста)?
і чи можливо тепер (досвід роботи за посадою бухгалтера 11 місяців) перевести співробітника на посаду бухгалтера (з дипломом спеціаліста). І яким чином, якщо можна.

Відділ кадрів схиляється, що має бути проведена атестауція і присвоєно посаду бухгалтера (з дипломом спеціаліста).
Але , як я розцмію, атетсація проводиться для встановлення категорії. Адже диплом спеціаліста був у співробітника ДО прийняття до роботу.

До речі, диплом спеціаліста з фінансів є дипломом "відповідного напрямку" для роботи на посаді бухгалтера (з дипломом спеціаліста) чи ні.

Буду дуже вдячна за відповідь, колеги.

Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Доброго времени суток! 

Подскажите, пожалуйста, в таком вопросе:

В медицинском учреждении собираемся принять на должность "заведующая амбулаторией" сотрудника из числа врачей (врач-терапевт, высшая категория по терапии, т.е. 13 тарифный разряд).

Вопрос в следующем, т.к. первая реформа закончилась на том, что все врачи поголовно не стали семейными врачами, может ли врач-терапевт стать заведующей (семейной) амбулатории (учитывая, что у нее нет курсов по семейной медицине и тем более переквалификации на семейного врача).

И второй момент, если можно принять ее на должность заведующая амбулаторией, то какой тарифный разряд ей ставить: 13 т.р. или возможно 14 т.р. (т.к. она должна руководить семейными врачами в амбулатории. А семейные врачи при высшей категории имеют как бы 14 тарифный разряд.......).

Заранее спасибо!

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Добрий ранок! 
В установі 10 років працює бухгалтер 1 категорії без диплома спеціаліста -8 тарифний розряд категорія "Фахівці"(п.2.2.21 наказу Мінпраці та соцполітики, Мінохорони здоровя №308/519 від 05.10.2005р). Диплом спеціаліста він так і не одержав, але має великий практичний досвід ,сумлінно виконує свої обовязки тощо. Як підвищити його кваліфікацію на атестаційній комісії спираючись на п.11 [font="Noto Sans", sans-serif]Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1 “Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності”?[/font]
 Підкажіть, будь ласка,як правильно зробити:
1) одразу підвищити категорію бухгалтеру та перевести на посаду бухгалтер (з дипломом спеціаліста) 1 категорії (9 тарифний розряд)  на категорію "Професіонали";
2) перевести на посаду бухгалтер (з дипломом спеціаліста) без категорії (7 тарифний розряд) та поступово, згідно кваліфікаційних вимог, підвищувати категорію, але тоді його зарплата стане менша ( з 8 тарифного розряда на 7)

Валерій Валерійович
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 липня 2016, 15:38
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Валерій Валерійович »

Доброго дня! Хелп плиз))))
в штаті є посада кухар 3-4 кваліфікаційного розряду
чи можна на цю посаду взяти працівника від 16 до 18  років з базовою загальною середньою освітою, без професійно-технічної освіти?
якщо можна то  який тарифний розряд встановлюється?
Я думаю, що таке прийняття буде незаконним і аудит обов'язково на це зверне увагу. Підтримайте або спростуйте мою думку. Дякую!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

на посаду кухаря необхідно приймати спеціаліста з відповідною підготовкою і таких спеціалістів готують навіть на відповідних курсах ( у нас був випадок направлення на роботу через ЦЗ після закінчення там курсів по підготовці кухарів). Я до чого- після закінчення присвоюється 3 розряд кухаря і тоді можна допустити до роботи, а в подальшому у кухарів є можливість переатестації до 6 розряду.

Алмашій Віка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 червня 2018, 19:43

Повідомлення Алмашій Віка »

Доброго дня, допоможіть будь ласка
Прийнята на роботу людина у комунальне некомерційне підприємство Центр первинної медики-санітарної допомоги, на посаду бухалтер-економіст, загальний стаж 10 років( не у бюджетній організації). який їй можна присвоїти тарифний розряд (7 чи 9), і чи можна зробити доплату за стаж?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

якщо за попереднім місцем роботи не було встановлено категорії-то 7р. а за стаж, наскільки мені відомо, бухгалтери навіть не підтримали петицію і нічого, відповідно, ж не змінилося в оплаті нашої праці

Анель
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 18 вересня 2017, 15:07
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анель »

Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, як оформлюється встановлення тарифного розряду вчителю біології , атестованому на вищу категорію, після закінчення курсів (економіку читав як спеціаліст). Якими нормативними документами це регламентується?

marin4ek_marin4ek
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 листопада 2018, 15:19
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення marin4ek_marin4ek »

Доброго дня! Необхідна консультація. В медичному закладі працює бухгалтер другої категорії (бухгалтер фахівець), 7 тарифний розряд. В поточному році він закінчив університет та здобув освітньо-кваліфікаційну категорію спеціаліст. чи можливо провести позапланову атестацію та присвоїти йому першу категорію "бухгалтера з дипломом спеціаліста" ,а саме, 9 тарифний розряд. Минула атестація проводилася в вересні 2016 року.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 128 разів

Повідомлення Olga_K »

можна написати заяву про проведення атестації на 9р і за умови погодження керівництва, пройшовши атестацію і за висновками атестаційної комісії можна розраховувати на позитивний результат. отримання диплому-це підстава для можливої атестації, але не обов"язковість її проведення. а без наслідків атестації немає вищого розряду

ТeтянаКМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 листопада 2018, 19:17
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ТeтянаКМ »

у мене повна вища освіта,облік і аудит,півтори роки працювала бухгалтeром бeз катeгоріі на 7тар. розряді.пішла в дeкрeт(3роки)вийшла...пропрацювала 9міс.Можливо  щоб зараз атeстаційна комісія присвоіла після атeстаціі відразу 1катeгорію та 9тар.розряд  як виняток(пeрeскочити чeрeз 2катeгорію)?

ChaRivne
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2018, 11:19
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ChaRivne »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка на рахунок такого - я працюю на посаді бухгалтера в школі (автономна бухгалтерія), маю вищу освіту - спеціаліст з обліку і аудиту, спеціальність "Облік та аудит" (тепер, наскільки я розумію, прирівнююсь до магістра), призначено тарифний розряд - 7, стаж роботи на посаді бухгалтера - 1рік. Чи маю право на підвищення розряду (як і коли саме) та чи можливо змінити професійне угрупування з "Бухгалтер" на "Бухгалтер з дипломом магістра?

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”