Виборні посади: незастосування обмежень щодо виплати пенсії

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Підсумки засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення (відбувся 22 квітня)

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення розглядався проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування) (№2639). Цей доопрацьований проект був поданий на заміну законопроекту №2506, знятого з розгляду (ознайомитися з висновком АМУ щодо законопроекту).

Асоціацію міст України на засіданні представляв заступник директора Центру аналізу та розробки законодавства В.Пархоменко.

Законопроект №2639 передбачає включення на період до чергових місцевих виборів у 2015 році посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють на виборних посадах, до категорії осіб, до яких не застосовуються обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» на особливий період.

За результатами розгляду Комітет підтримав зазначений законопроект і рекомендував Верховній Раді України взяти його за основу та прийняти в цілому.

(За матеріалами офіційного сайту АМУ: http://www.auc.org.ua/news/pidsumki-zas ... siinogo-za)

парчук
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 26 березня 2015, 14:28
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення парчук »

Брусенцова Яна, доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи треба буде змінювати ранг ПОМС після 01 травня 2016 року, коли вступить у дію Закон про держслуєжбу? Як бути у випадку, якщо відділ, який я очолюю є відділом діловодства і кадрів? Адже діловодсто буде обслуговуючим, а не державною службою. Допоможіть , будь ласка.

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”