Розпочато відбір учасників у “Школу мерів”

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Розпочато відбір учасників у “Школу мерів” (21.05.15 р.)

Школа покликана підготувати кандидатів та їх команди до управління містами, в умовах децентралізації. Учасники Школи підсилюватимуть свої знання та досвід в сфері стратегічного менеджменту, публічного адміністрування та оpen government (відкритий уряд), що допоможе їм розробити Стратегії розвитку своїх міст. В основу програми закладена логіка стратегічного та гуманітарного блоків МВА-програм Києво-Могилянської бізнес-школи, що відповідає сучасним світовим трендам в сфері управління, західним стандартам бізнес-освіти.

Старт навчання відбудеться 12 червня у Києві у Києво-Могилянській бізнес-школі, і триватиме до 23 серпня 2015 року, після чого кращі студенти з різних міст, які найкраще складуть тести, пройдуть тижневе стажування (з 29 серпня по 4 вересня 2015 року) в муніципалітетах країн Вишеградської четвірки. Оцінюватиме рівень засвоєння знань слухачами програми експертна комісія Школи, яка прийматиме до захисту стратегії розвитку міст, які випускники школи розроблятимуть протягом навчання при підтримці викладачів та спеціально найнятих «коучі».

Навчальний план складається з 8 навчальних блоків, освоєння яких покликане сформувати у майбутніх керманичів міст комплексне бачення потреб міста та можливостей їх задоволення, та допоможе розробити стратегію розвитку міста. Викладання здійснюватиметься по п’ятницям, суботам та неділям, відповідно до навчального плану.

Цільова аудиторія: місцеві політичні та громадські лідери віком старше 21-го року з вищою освітою, які готові взяти на себе відповідальність за розвиток своїх міст, позмагавшись за посаду міського голови у містах з населенням понад 100 000 осіб, а також з міст обласного значення, які мають меншу кількість населення, за умови, що заявка на навчання у Школі подається командою у складі 4-ох осіб.

На конкурсній основі до школи відбиратимуть 52 особи. Це – 13 команд з різних міст, по 4 учасники в кожній. Перевага у відборі надаватиметься сформованим командам.

Для участі у програмі необхідно пройти 2 етапи відбору*: 1-ий – подача заявки на участь в школі, 2-ий - співбесіду. 1-ий етап складає заповнення реєстраційної форми та надсилання наступних документів за адресою shkolameriv@gmail.com:

· резюме учасника проекту;

· есе-твір на тему ««Яким я бачу своє місто через 10 років»» (близько 600 слів);

· рекомендаційний лист (рекомендація може бути: від керівника місцевої партійної організації, громадської організації або органу місцевого самоврядування).

Остання дата надсилання документів: 31 травня 2015 року.

В результаті аналізу заявок, кращих кандидатів буде запрошено на співбесіду, за результатами якої буде сформовано кінцевий склад учасників першої програми Школи.

*Увага! До участі в програмі буде допущено лише тих кандидатів, які нададуть до вказаного терміну повний пакет документів з правдивою інформацією.

Організатори забезпечують переможців відбору:

· підготовкою та проведенням навчальної програми, навчання в якій здійснюватиметься на базі Києво-Могилянської бізнес школи;

· роздатковими матеріалами;

· коучом-ментором, який разом з викладачами школи, допомагатиме слухачам школи розробляти стратегію розвитку міста;

· підготовкою та проведенням цікавої та насиченої програми стажування в одному з муніципалітетів міст країн Вишеградської четвірки;

· візову підтримку;

· організація логістики для стажування та супровід делегації за кордоном.

Проїзд, харчування та проживання у Києві, а також у містах де проходитиме стажування, учасники забезпечують самостійно.

Для отримання більш детальної інформації про Школу мерів звертайтеся за адресою електронної пошти: shkolameriv@gmail.com, а також слідкуйте за оновленням сторінки у FaceBook.

Проект «Школа мерів» реалізується у партнерстві з:

Києво-Могилянською бізнес школою, Громадянською Платформою «Нова Країна», Агентством з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля», Інститутом Політичної Освіти, ГО «Громадська рада Смарт-сіті».

(За матеріалами офіційного сайту АМУ: http://www.auc.org.ua/news/rozpochato-v ... v%E2%80%9D)

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”