Як будуть перевірятися органи держархконтролю при ОМС

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Нагадую, що з 01.09.15 р. набуде чинності Закон України від 09.04.2015 р. № 320-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства".

Законом імовірно буде вирішена частково проблема, яка сьогодні існує із видаленням зелених насаджень та нарахуванням їх відновної вартості.
Нагадаю, що відповідно до цього законодавчого акта місцеві ради будуть мати змогу створити "власні" органи державного архітектурно-будівельного контролю. Ці органи наділяються повноваженнями щодо приймання, реєстрації та надання документів, які дають право на здійснення будівництва. Таким чином завдяки отриманню нових функцій органи місцевого самоврядування зможуть впливати на ситуацію із видаленням зелених насаджень та контролювати процес їх видалення.

В цій частинні, вважаю, вам цікаво буде озназомитися з проектом постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-
будівельного нагляду».
З повним текстом проекту постанови можна ознайомитися за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/regulatory/ ... ya-525835/

Порядок визначає механізм здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду
При цьому метою нагляду є здійснення заходів, спрямованих на дотримання уповноваженими органами містобудування та архітектури, структурними підрозділами Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад з питань державного архітектурно-будівельного контролю, іншими органами, що здійснюють контроль у сфері містобудівної діяльності, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час провадження ними містобудівної діяльності.

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”