Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Відповісти
Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

ivalki писав:Добрий день!!!
Ми вже отримали відповідь на питання по утриманню військового збору з лікарняних ФСС,за що Вам щиро дякуємо.Та потім у нас постало питання:
Чи обкладатимуться військовим збором 1,5% лікарняні по вагітності та пологах,адже податком з фізичних осіб вони не обкладаються?
Ще раз дякуємо,та, як швидше, ждемо відповідь,так як строки виплат ніхто не відміняв.
Декретні не обкладаються ВЗ !

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Дійсно, декретні не обкладють віськовим збором. Підстава: для цілей НКУ допомога по вагітності та пологах не підпадає під визначення заробітної плати.

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

а обычный больничный облагается воеенным сбором?

цветуля
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 квітня 2012, 20:01
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення цветуля »

Конечно , обычный больничный облагается военным сбором .

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 183
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

ЗУ від 31.07.2014 № 1621-VII Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України

1.2. Об’єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами...

У свою чергу, оплата часу тимчасової непрацездатності та допомога по вагітності й пологах потрапили до переліку інших виплат, що не належать до фонду оплати праці (пп. 14.1.48 ПКУ п.п. 3.2 та 3.3 Інструкції зі статистики зарплати). Однак ці виплати надають працівникам у зв'язку з перебуванням їх у трудових відносинах.
Виплати, які нараховують (виплачують, надають) фізособі у зв'язку з трудовими відносинами. При цьому у ПКУ відсутні положення, які б звільняли (як у випадку звільнення декретних від обкладення податком на доходи) вказані виплати від такого оподаткування.

Відповісти

Повернутись до “Військовий збір”