ПСП інваліду

Відповісти
Аватар користувача
РДЛВМ Миколаївська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 жовтня 2019, 09:26
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення РДЛВМ Миколаївська »

Доброго дня, колеги!
Підкажіть будь ласка, не можу знайти чіткого роз'яснення, який розмір максимальної суми ЗП для застосування ПСП для інвалідів?

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

Доброго дня.
Особи з інвалідністю І-ІІ групи мають пільгу. Повний перелік п.169.1.3.ПКУ

Аватар користувача
РДЛВМ Миколаївська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 жовтня 2019, 09:26
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення РДЛВМ Миколаївська »

lenok81 писав:Доброго дня.
Особи з інвалідністю І-ІІ групи мають пільгу. Повний перелік п.169.1.3.ПКУ
Це так. Але яка гранична сума, за якої дозволено надавати пільгу? Чи сума заробітної плати не має значення для даної категорії осіб?

Аватар користувача
Pacific
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Регіон: Одесская область
Звідки: Одесская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Pacific »

абз.1 п.п.169.4.1 ст.169 ПКУ
     Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
     При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених підпунктом 169.1.2 та підпунктами "а" і "б" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому цього підпункту, та відповідної кількості дітей.

Відповісти

Повернутись до “Податкова соціальна пільга (ПСП)”