ПСП для одинокої матері двох дітей

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Ирина5308 писав:
eMelya писав:Если, согласно НКУ, то льгота 2, если согласно инструкции по 1 ДФ то льгота 4. Просто, когда меняли НКУ, руки у них не дошли пересмотреть кодировку льгот по 1ДФ. Вас больше интересует налогообложение или отчет 1ДФ?
Налогообложение, так как если ставить 100 % ...перерасчет дает  380 грн. я должна удержать за каждый месяц 2017 г.
"169.1.3. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для такого платника податку, який:
а) є одинокою матір'ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником - у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років"

Т.е. для 2018 года это предел по доходу 2470*5=12350 грн. до которого действует НСЛ, сумма НСЛ: 881*5=4405 грн.
В 1ДФ две строки, одна с доходами и ознакой - 2, вторая без доходов и ознака - 4. (Хотя вторая строка, как я писал выше, выглядит странно для нового НКУ)

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

eMelya писав:"169.1.3. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для такого платника податку, який:
а) є одинокою матір'ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником - у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років"
Т.е. для 2018 года это предел по доходу 2470*5=12350 грн. до которого действует НСЛ, сумма НСЛ: 881*5=4405 грн.
В 1ДФ две строки, одна с доходами и ознакой - 2, вторая без доходов и ознака - 4. (Хотя вторая строка, как я писал выше, выглядит странно для нового НКУ)
Спасибо!

Максимів Роман
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 30 квітня 2019, 20:10

Повідомлення Максимів Роман »

Добрий день , чи можу я отримати ПСП "на дітей"  , якщо у мене двоє дітей один з яких неповнолітній а другий вчиться у ВНЗ на державній формі навчання ?

tory
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 23 травня 2015, 12:11
Регіон: Донецкая область

Повідомлення tory »

Допоможіть розібратися! Одинокий батько сам виховує дитину до 18р. (жінка померла). У 2018р. він одружився. Податкової пільги 150% уже не буде?

Відповісти

Повернутись до “Податкова соціальна пільга (ПСП)”