Відео про засади здійснення державних закупівель

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Шановні, друзі, колеги! 

З цього року багато хто з розпорядників бюджетних коштів тільки почав застосовувати процедури державних закупівель. Перш за все це стосується органів місцевого самоврядування, яким необхідно у 2016 році здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг для потреби всієї територіальної громади. 
 Вже зараз виникли запитання: якими нормативно-правовими документами керуватися? Яких товарів, робіт  та послуг стосуються закупівлі? Які основні вимоги до проведення закупівель? Хто повинен займатися цими питаннями в органі місцевого самоврядування? Яка відповідальність за порушення у сфері держзакупівель?  
Для того щоб Ви могли вже зараз отримати відповідь на ці та інші запитання, ми підготували для Вас невеликий відео-курс. Сподіваємось, що цей матеріал допоможе зробити процедуру планування та проведення процедур закупівель простішою та зрозумілішою. 
  Всі запитання щодо переглянутого матеріалу Ви може задати прямо у цій темі.

 Також на допомогу у вивченні цієї теми ми підготували для Вас спеціальний посібник.  Називається він «Бюджетний процес та Державні закупівлі в органах місцевого самоврядування».

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні вебінари та література”