Люстрація при переведенні

Світусик78
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Світусик78 »

Підкажіть, будь-ласка, може, хтось стикався із такою ситуацією:
При переводі головного спеціаліста з одного відділу в інший відділ на рівнозначну посаду, чи потрібно проводити перевірку, згідно Закону України "Про очищення влади"? ми є територіальне управління центрального органу виконавчої влади, перевірка відповідно до цього Закону у нас запланована на вересень 2015р. Щиро вдячна за відповідь.
Востаннє редагувалось 26 березня 2015, 11:57 користувачем Світусик78, всього редагувалось 1 раз.

Світусик78
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Світусик78 »

:oops: невже нівкого не було такої ситуації?Підкажіть, будь-ласка.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Таня ОДА писав:Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно проводити перевірку згідно ЗУ "Про очищення влади" при переведенні з посади держслужбовця на посаду службовця з одного відділу до іншого в межах одного органу державної влади? Дякую! Сподіваюсь на Вашу відповідь. :)
тут обговорювалося: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 6&start=20

Світусик78
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Світусик78 »

згідно із п. 45 Порядку 563 при переведенні :
45. У разі невиявлення відповідальним структурним підрозділом підстав для застосування щодо особи заборон, передбачених частиною першою, пунктами 1-8 частини другої та пунктами 1 і 2 частини четвертої статті 3 Закону, керівник органу може прийняти рішення про призначення такої особи на відповідну посаду

Чи потрібно писати довідку чи службову записку на ім'я керівника про невиявлення підстав для застосування щодо особи заборон, передбачених ч.1 і т.д. чи не потрібно?
Наперед вдячна за Ваші думки.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Думаю, було би доцільно, а потім і послатися на цей документ в розпорядженні про призначення.

Світусик78
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Світусик78 »

Віталій, дякую за Вашу думку. Дуже добре що є такий форум, а то порадитись на цю тему немаю з ким, от і задаю тут багато питань . Щиро вдячна.

Альміра
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 26 лютого 2015, 19:41

Повідомлення Альміра »

Добрий день!
Поясніть будь-ласка. Чи потрібно проводити спецперевірку згідно ЗУ "Про очищення влади", якщо спеціаліста переводять з одного відділу в інший відділ в межах одного і того самого виконовчого комітету райради. (наприклад, перевод головного спеціаліста загального відділу переводять на посаду головного спеціаліста організаційного відділу). Дякую)

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Так. Тепер це просто "особа, яка претендує на зайняття посади", а все інше - механізм, і п.49 Порядку 563 з цього механізму виключили.

Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Хотіли, ще раз уточнити щодо проведення перевірки. Якщо провідний спеціаліст Сколівського районного відділу, переводиться на посаду головного спеціаліста Сколівського районного відділу чи потрібно проводити люстрацію цій особі? Дякую

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 431 раз

Повідомлення yaoleg »

Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!

Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Власне, що ще не проходила.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 431 раз

Повідомлення yaoleg »

Якщо люстрацію не проходила - значить повинна пройти разом з усіма іншими працівниками організації.

Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Добре, це відомо, згідно графіку. Але на даний момент працівник переводиться на вищу посаду (з провідного на головного спеціаліста) тут і запитання чи при такому переведенні потрібно розгортати на нього перевірку по очищенні влади?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 431 раз

Повідомлення yaoleg »

А чому ні? Якби працівник звільнявся... Люстрація - це не щорічна оцінка, УСІ працівники незалежно від стажу роботи на посадах мають пройти люстрацію!

Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Ну ще зрозуміло, що при призначенні на посаду проводиться перевірка, а при переведенні в середені установи працюючих працівників, це великий шмат роботи.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 431 раз

Повідомлення yaoleg »

Люстрацію проводять не при переведенні, а разом з усіма працівниками у червні 2015 року.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Згідно зі змінами до Порядку 563 люстраційну перевірку всеж треба провести при переведенні, а відповідну заяву особа має написати разом із заявою про переведення.
А щодо шмату роботи, так фактично на такий самий шмат роботи буде менше у червні.

Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Дуже дякую за допомогу.

Svet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2015, 16:10
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Svet »

yaoleg писав:Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!
А де конкретно це вказано? Ткніть мене, будь ласка, носом, що не потрібно керуватися п.49 Постанови при наступному переведенні особи, люстрованої при попередньому переведенні. Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

абз.4 п.40,
абз.4 п.41,
п.49-3

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

добрий день,підкажіть, будь-ласка, чи проходять люстрацію працівники , які в зв"язку із зміною структури штатного розпису управління, переводяться (перепризначаються) на інші посади?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 431 раз

Повідомлення yaoleg »

Люстрацію мають пройти усі держслужбовці без винятку :1:

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Luda_66 писав:
Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок
значить переводьте/призначайте і розпочинайте перевірку. Пункт 49 Порядку 563 саме про Ваш випадок.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Козиренко Віталій писав:
Luda_66 писав:
Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок
значить переводьте/призначайте і розпочинайте перевірку. Пункт 49 Порядку 563 саме про Ваш випадок.
Дякую!!!

Лариса Г
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 12 березня 2015, 11:24
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Лариса Г »

Добрий день, допоможіть розібратися в такій в ситуації, при призначені особи на посаду в грудні 2014 року було проведено люстраційну перевірку, зараз ця особа переводиться на іншу посаду, в межах одного органу, чи потрібно проводити на неї люстраційну перевірку ще раз? Установа буде проходити люстаційну перевірку в 2016 році, чи потрібно буде проводити перевірки на осіб які їх уже проходили коли призначалися на посаду чи переводилися.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

так вже ж говорилося про це:
yaoleg писав:Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!

Відповісти

Повернутись до “Люстрація влади”