Люстрація при переведенні

Відповісти
Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

добрий день,підкажіть, будь-ласка, чи проходять люстрацію працівники , які в зв"язку із зміною структури штатного розпису управління, переводяться (перепризначаються) на інші посади?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 430 разів

Повідомлення yaoleg »

Люстрацію мають пройти усі держслужбовці без винятку :1:

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Luda_66 писав:
Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок
значить переводьте/призначайте і розпочинайте перевірку. Пункт 49 Порядку 563 саме про Ваш випадок.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Козиренко Віталій писав:
Luda_66 писав:
Козиренко Віталій писав:тільки для спецперевірки є виключення, люстраційна перевірка проводиться. А планової перевірки ще не було?
планових перевірок ще не було-ми чекаємо вказівок
значить переводьте/призначайте і розпочинайте перевірку. Пункт 49 Порядку 563 саме про Ваш випадок.
Дякую!!!

Лариса Г
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 12 березня 2015, 11:24
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Лариса Г »

Добрий день, допоможіть розібратися в такій в ситуації, при призначені особи на посаду в грудні 2014 року було проведено люстраційну перевірку, зараз ця особа переводиться на іншу посаду, в межах одного органу, чи потрібно проводити на неї люстраційну перевірку ще раз? Установа буде проходити люстаційну перевірку в 2016 році, чи потрібно буде проводити перевірки на осіб які їх уже проходили коли призначалися на посаду чи переводилися.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

так вже ж говорилося про це:
yaoleg писав:Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!

Відповісти

Повернутись до “Люстрація влади”